امروز : یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ می باشد.

۳۰ نوع سوتینی که هر زن باید در مورد آن مطلع باشد

آیا مطلع هستید که ۶۴ درصد از زنان به صورت اشتباه سوتین می بندند؟ همچنین ۲۴% آنها نسبت به این واقعیت مطلع هستند که آنها سوتین دارای اندازه اشتباهی را می پوشند.

در برخی مواقع ما نمی توانیم منتظر رسیدن به خانه باشیم تا سوتین را در بیاوریم! همه ما برخی از کارها را از مبنا اشتباه انجام می دهیم.

بنابراین قبل از اینکه این روش بر روی (سلامتی) من تاثیر بگذارد، باید یک روشی را برای اصلاح این کار اشتباه پیدا کنم.

کار خودتان را با یک تناسب حرفه ای شروع کنید، انواع مختلف سوتین هایی که وجود دارند را بشناسید و مهمتر از همه چیز، سوتین هایی را بخرید که برای شما مناسب می باشند.

۳۰ مورد از بهترین سوتین ها همراه با تصاویر و اسم

شناخت اندازه مناسب یک مسئله است و مطابقت داشتن آن با نوع بدن شما یک مسئله دیگری می باشد.

ممکن است که آناتومی بدن ما مشابه باشد، ولی هر یک از ما منحصر به فرد هستیم، به همین دلیل داشتن آگاهی کافی نسبت به بدن خودتان و نیازهای خودتان مسئله مهمی می باشد.

بنابراین اجازه بدهید بحث خودمان را از بهترین سوتین موجود برای اکثر افراد شروع کنیم و بعد از آن ۳۰ نوع مختلف سوتین که نیازهای بدن های مختلف را تامین می کنند را معرفی کنیم.

۱٫ سوتین تی شرتی

سوتین تی شرتی

سوتین تی شرتی

من در مورد اکثر موارد موجود در زندگی خودم سخت گیر نیستم، ولی سوتین تی شرتی یکی از این مسائل نمی باشد و من در مورد آن حساس هستم.

پیدا کردن سویتن تی شرت بدون درز برای من به راحتی امکان پذیر نمی باشد، چرا که من همواره این فرض را دارم که آنها سوتین های باد کرده ای می باشند.

این سوتین ها بسیار مشابه می باشند و هیچ استثنائی وجود ندارد.

این سوتین ها دارای ساپورت های فرم داری می باشند و در برخی مواقع همراه با یک زیر پوش هستند، ولی ضرورتا باد کرده نمی باشند.

این نوع سوتین های منجر به افزایش سفتی پستان می شوند، و بر اساس سایز پستان شما، باعث می شوند که پستان شما در کوچکترین حالت دیده شود.

این نوع سوتین یک زیرپوشی می باشد که پستان شما را به صورت کامل می پوشاند و یک ایده درست در مورد این سوتین عبارت از این است که منجر به از بین رفتن ترس دیوانه یا نامناسب به نظر رسیدن می شود.

کارشناسان همواره یک تناسب سوتین حرفه ای را حداقل برای یک بار توصیه می کنند تا از انتخاب سوتین نامناسب جلوگیری شود.

۲٫ سوتین ورزشی

سوتین ورزشی

سوتین ورزشی

در صورتی که این سوتین برای من مناسب باشد، من یک سوتین ورزشی را خریداری خواهم کرد، ولی انتخاب یک سوتین ورزشی دارای یک فرمول سحرانگیزی نمی باشد.

برای اکثر افراد، این یک روش تجربه شده و آزمون شده می باشد، چرا که اکثر افراد با آن سر و کار دارند و سوتین شما می تواند منجر به ایجاد راحتی یا نارحتی برای شما شود.

بنابراین، ما باید توجه خاصی را به موارد مبنایی داشته باشیم – که عبارت از بند، قسمت فنجان مانند و نواره می باشند.

نیاز است که مجهز باشیم و تمامی موارد مورد نیاز را داشته باشیم.

با این وجود، سوتین نمی تواند منجر به در برگرفتن کامل پستان های شما شود یا پستان های شما را به هم بچسباند.

نکته کوچکی که باید مد نظر قرار داده شود – انگشت خودتان را در طول نواره و ما بین پستان هایتان بکشید و مطمئن شوید که می توانید سوتین را تا یک اینچ از پستان تان جدا کنید – عبارت از این است که بند جلویی باید تا حد ممکن دارای کمترین کشش باشد تا بتوانید کنترل بهتری بر روی حرکاتتان داشته باشید.

و نکته آخر عبارت از این است که سوتین نباید هیچ جای اضافی داشته باشد، و این مورد می تواند نشان دهنده این مورد باشد که شما به سایز بعدی نیاز دارید.

سوتین را بر اساس نوع فعالیت تان انتخاب کنید – یک سوتین دارای تاثیر کم یک مورد مناسبی برای یوگا، هاکی یا پیاده روی می باشد و یک سوتین دارای تاثیر زیاد، یک مورد مناسبی برای ورزش هایی همانند اروبیک، دو، زومبا و غیره می باشد.

۳٫ سوتین تقویت کننده

سوتین تقویت کننده

سوتین تقویت کننده

این نوع سوتین بر مبنای یک مکانیزم ساده مربوط به اضافه کردن دامنه و حجم پستان ها می باشد، به همین دلیل این سوتین ها متقارن، نزدیکتر و کامل تر می باشند.

یک سوتین تقویت کننده برای یک زن تازه شروع کننده و دارای یک خط جدا کننده کوچکتر یا زنانی که پستان شان چسبندگی مناسبی ندارد، مفید می باشد.

بنابراین این افسانه که یک زن دارای پستان های بزرگ تر نمی تواند پستان خودش را تقویت کند، نادرست می باشد، چرا که این نوع سوتین کارایی بیشتری نسبت به پرتر کردن پستان آنها دارد.

این نوع سوتین ها دارای اندازه های مختلفی هستند و از A تا E می باشند و دارای طراحی های بیشماری هستند.

به دلیل اینکه اکثر سوتین های تقویت کننده سیمی می باشند، مطمئن شوید که این سوتین در زیر پوست ودر قسمت پایینی منجر به فشار آوردن بر روی پوست شما نشود، بلکه فقط دارای تناسب راحتی در انتهای خط جدا کننده شما باشد.

۴٫ سوتین باد کرده

سوتین باد کرده

سوتین باد کرده

سوتین باد کرده به دلایل مختلفی نجات دهنده می باشد.

این نوع سوتین یک ظاهر کاملی را برای زنان دارای پستان های کوچک ایجاد می کند و در فصل زمستان، باعث می شود که پستان شما دارای پوشش کاملی باشد و در کل یک ظاهر کامل تری داشته باشید.

با این وجود برخی از زنان این نوع سوتین را ترجیح نمی دهند، چرا که در برخی مواقع باعث می شود که حجم پستان های آنها دو برابر به نظر برسد.

دلیل این کار می تواند داشتن خطا در هنگام انتخاب اندازه یا طراحی می باشد.

یک نوع دیگری که من شخصا آن را دوست دارم، عبارت از سوتین باد کرده نرم می باشد.

در صورتی که شما سوتین باد کرده، سیمی یا تقویت کننده را دوست نداشته باشید – این نوع سوتین بهترین گزینه ممکن برای زمستان شما خواهید بود که همچنین دارای نرمی و راحتی فوق العاده ای می باشد.

همچنین شما دارای سوتین های خواهید بود که قسمت فنجان مانند و باددار مشابهی دارند و باعث می شوند که شما لباس های دارای گردن بلند را بپوشید.

همچنین نیم سوتین یک گزینه مناسبی برای زنانی است که دارای اندام کوچک، پستان های کوچک و یا هر دو مورد می باشند.

۵٫ سوتین بی بند

سوتین بی بند

سوتین بی بند

من در مورد شما بی اطلاع هستم، ولی در مورد من پوشیدن یک سوتین بدون بند یک نوع افتضاح می باشد – در هر زمانی که تنها باشیم و تا زمانی که اولین مورد متناسب حرفه ای را پیدا کنم.

در صورتی که شما به حقوق مبنایی خودتان دسترسی داشته باشید، این یک نوع موهبت خواهد بود. علاوه بر این، تغییر دادن سوتین به صورت دائمی یک مورد نامناسبی می باشد.

به طور مشخص، شما نیاز دارید که یک مرحله کوچکتری پایین بیایید، چرا که بند یکی از نیروهایی است که دختران را مشابه یکدگیر نگه می دارد و همچنین از پستان شما حمایت می کند.

به یاد داشته باشید که لباس شما باید کاملا نزدیک پستان شما باشد و در قسمت کمر تنگ تر باشد و فرد یک حالت مربعی پیدا کند.

۶٫ سوتین توری

سوتین توری

سوتین توری

توری بودن مربوط به احساسات و لذات نفسانی می باشد و با پوشیدن پارچه بر روی بدنتان احساس خوبی خواهید داشت، به خصوص در صورتی که این پارچه زیر پوش زنانه باشد.

شما هیچ وقت مجبور نیستید که تمامی گزینه ها را امتحان کنید، ولی در اغلب مواقع گزینه های موجود نسبت به عملکرد واقعی شان، به صورت یک گزینه تخیلی در نظر گرفته می شوند.

بنابراین، در صورتی که در رابطه با مناسب بودن سوتین ها برای ورزش سوالاتی داشته باشید، فروش های موجود در مغازه را چک کنید یا با یک متخصص مشورت کنید، مگر اینکه شما پستان های نوک دار را ترجیح بدهید.

در نقطه مقابل، پارچه های بند دار در قرار ملاقات های خصوصی به عنوان یک لایه بیرونی استفاده می شوند، که شبیه سوتین های باد کرده، تقویت کننده و غیره می باشند.

۷٫ سوتین هالتری

سوتین هالتری

همانطور که از اسم این سوتین مشخص است، این سوتین ها برای استخر، تونل، لباس های بدون بند یا تی شرت های دارای قابلیت پوشیدن سریع از پشت مناسب می باشند.

قابلیت تغییر این سوتین ها باعث می شود که شما در مورد بند، پشت متقاع یا گردن هالتری، گزینه های مناسبی داشته باشید و پوشیدن این سوتین ها راحت باشد.

۸٫ باد کرده نرم

باد کرده نرم

باد کرده نرم

وجود داشتن درد نیاز به یک پاسخ و راه حل مناسب برای یک مشکلی دارد که منجر به متحد شدن همه افراد می شود.

به صورت صادقانه باید گفته شود که همه این موارد خیال بافی نمی باشند، و ما فقط به یک سوتین تی شرتی نیاز داریم.

این موارد که به صورت مبنایی مشخص می باشند، همچنیان یکپارچه و طبیعی می باشند.

این مورد فقط در رابطه با تی شرت ها نمی باشد، بلکه یک سری پارچه های بی دوامی همانند پیراهن، لباس های بالاتنه یا لباس های مخصوص وجود دارند.

شما یک سری گزینه هایی را همانند باد کرده نرم، باد کرده و غیره دارید و بر اساس پستان های خودتان می توانید بهترین مورد را انتخاب کنید.

۹٫ سوتین چسبناک

سوتین چسبناک

سوتین چسبناک

زمانی که به خرید می روید و برخی از لباس ها را می بینید، اولین سوالی که برای شما مطرح می شود عبارت از این است که شما نیاز دارید که چه نوع سوتینی را بپوشید.

شکل ها، پستان بند ها و خط گردن عبارت از یک سری موارد تجسمی هستند که باعث می شوند هیچ چیز مناسب به نظر نرسد.

در این شرایط شما به یک سوتین چسبناک نیاز خواهید داشت.

پدهای سیلیکان این سوتین به بدن شما می چسبند و کامل و بی عیب می باشد. این نوع سوتین منجر به پوشش پستانی کافی می شود، ولی مشابه سوتین های معمول شما نمی باشد.

۱۰٫سوتین نواری

سوتین نواری

سوتین نواری

همه ما در مورد سیستم لوله ها مطلع هستیم.

سوتین نواری کارایی مشابهی با آن دارد. این سوتین ها باید بر روی سر پوشیده شوند و هیچ نوع چنگکی برای سفت شدن آن وجود ندارد.

شاید به این دلیل است که این نوع سوتین ها راحت می باشند.

پستان و شانه های ما تکیه گاه این سوتین می باشد و شما را مطمئن می کنند که این سوتین برای شما مناسب می باشد.

این نوع سوتین به صورت ساده و همچنین با یک سری موارد تکیه گاهی همانند بند، اطلس و لایه دار در دسترس می باشد.

همچنین شما برای خودتان می توانید از موارد تجملی، همانند سوتین های دارای قابلیت پوشیدن سریع از پشت استفاده کنید.

۱۱٫ سوتین قفسه ای

سوتین قفسه ای

سوتین قفسه ای

اولین نکته ای که در مورد این سوتین ها باید در نظر داشت، عبارت از عدم استفاده از این سوتین ها به صورت روزمره می باشد.

این نوع سوتین ها در زیر گروه زیرپوش زنانه قرار دارند، چرا که بر خلاف سوتین های معمولی، این نوع سوتین ها نوک پستان شما را پوشش نمی دهند.

این سوتین ها معمولا به شکل پارچه ای، همانند پارچه توری ابریشمی، توری و اطلسی می باشند که همه قسمت پستان را در بر می گیرند، ولی در نزدیکی پستان پشت نما می باشند.

انواع مختلفی از این نوع سوتین ها وجود دارند، بنابراین انواع مختلف آنها را بررسی کنید و یک سری از آنها را بردارید.

در حالت کلی همه ما به موارد مناسب برای خودمان نیاز داریم.

۱۲٫ سوتین بالکونت

سوتین بالکونت

سوتین بالکونت

اغلب سوتین های سیم دار از زیر ساپورت می شوند و در مقایسه با سایر سوتین ها، قسمت کمتری از پستان را پوشش می دهند.

این سوتین ها همانند نیم سوتین ها افقی هستند، ولی قسمت بیشتری از پستان را در بر می گیرند.

این سوتین ها قسمت بالایی پستان شما را نشان می دهند، بنابراین این مورد را در نظر داشته باشید و این طرح را در مورد لباس های خودتان مد نظر قرار بدهید.

این سوتین ها برای پستان های کوچک و متوسط مناسب می باشد. تنها سیستم حمایت کننده از این سوتین، بندهای ضحیم و سیم زیرین می باشد.

۱۳٫ سوتین دارای خط بلند

سوتین دارای خط بلند

سوتین دارای خط بلند

همانطور که از اسم این سوتین مشخص است، سوتین دارای خط بلند تا یک مقدار بالاتر از خط کمر ادامه می یابد و یا اینکه تا قسمت روی آن میاید که بستگی به برند دارد.

این سوتین ها معمولا از قسمت شروع تا قسمت آخر، راحت و کامل می باشند، بنابراین برای آغوش گرفتن بدن، کرست، لباس مربوط به عصر و غیره مناسب می باشند.

بند این سوتین ضخیم می باشد و برای پستان های دارای اندازه های مختلف مناسب می باشند، به جزء در مواردی که شما نیاز دارید که نسبت به اندازه مطمئن شوید – در صورتی که این سوتین بیش از حد سفت باشد، به صورت شکم دار یا بیرون آمده به نظر خواهد رسید.

۱۴٫ سوتین کامل

سوتین کامل

سوتین کامل

سوتین کامل به صورت مبنایی منجر به نمایش دادن بخشی از پوست شما می شوند که در آن قسمت پارچه استفاده شده است.

معمولا این سوتین ها از مواد تجملی، همانند اطلس، ابریشم، توری یا ابریشم ساده و غیره درست می شود و دارای طرح های پیچ و تاب خورده ای می باشد که حمایتی و شیک هستند.

برخلاف لباس های زیر پوش زنانه و لباس های نشان دهنده لذات نفسانی، این نوع سوتین نوک پستان را پوشش می دهد و کامل و پر می باشد.

۱۵٫ سوتین با قابلیت پوشیدن سریع از پشت

این سوتین برای نشان دادن فرد کاملا مناسب می باشد. بندهای آن انعطاف پذیر می باشند و برخلاف سوتین های معمول، دارای دست نمی باشند.

همچنین این نوع سوتین ایراد موجود در تی شرت ها، لباس ها، سوتین های مخصوص استخر و سوتین های نوک دار را رفع می کند و دارای خط گردن از پشت می باشد.

انوع باد کرده از این نوع سوتین در طول کارهای سخت راحت و مناسب می باشند؛ هر دو مدل معمولی و باد کرده این سوتین بدن را لخت نشان می دهند.

۱۶٫ نیم سوتین

نیم سوتین

نیم سوتین

نیم سوتین ها موارد مناسبی برای پستان های کوچک و سفت تر می باشند.

این سوتین ها کوتاه می باشند، قسمت کمتری از پستان را پوشش می دهند و معمولا قسمت فنجان مانند آن دارای اندازه کوچکی می باشد.

این نوع سوتین دارای یک بند و سیم زیرین می باشد و به همین دلیل انتخاب اندازه مناسب آن دارای اهمیت زیادی می باشد. همچنین این بدان معناست که نیم سوتین برای برخی از انواع بدن ها و پستان ها مناسب نمی باشد.

۱۷٫ سوتین دارای سیم زیرین

سوتین دارای سیم زیرین

سوتین دارای سیم زیرین

این نوع سوتین برای تقویت و حمایت از پستان ها طراحی شده است و در قسمت پایین بخش فنجانی شکل دارای یک سیم زیرین می باشد. این سوتین ها در ابتدا از یک سیم ضخیم درست می شدند، ولی در حال حاضر از پلاستیک و فلز ایجاد می شوند.

این سوتین ها منجر به تغییر شکل پستان های شما می شوند و با هر نوع حالت تورم ناخواسته مقابله می کنند.

در صورتی که استفاده از یک سیم زیرین قابل توصیه باشد، مقالات زیادی در رابطه با این مورد نوشته خواهند شد. ولی هیچ نوع نتیجه قطعی در این رابطه وجود ندارد. با این وجود، تنها چیزی که مهم است کیفیتی است که برند انتخابی شما دارد.

۱۸٫ سوتین از جلو باز

سوتین از جلو باز

سوتین از جلو باز

این یک مدلی است که از زمان درست شدن اولین سوتین ها وجود داشته است.

بر اساس نظر برخی از افرادی که گزینه های موجود در اینجا را در نظر می گیرند، این سوتین در مدارس قدیمی استفاده می شد.

هیچ مورد صحیح یا نادرستی در رابطه با این سوتین ها وجود ندارد و انتخاب و راحتی اهمیت دارند.

زنان در اواخر دهه پنجم زندگی شان و اوایل دهه ششم زندگی شان این نوع سوتین های از پشت باز را ترجیح می دهند، چرا که این سوتین ها را به راحتی می توانند بپوشند.

۱۹٫ سوتین قابل تبدیل

سوتین قابل تبدیل

سوتین قابل تبدیل

سوتین ها و لباس های زیرپوش زنانه امروزه گران شده اند. ولی شما نمی توانید این موارد را نخرید، چرا که به موارد مهم و ضروری برای هر زنی می باشند.

ولی به دلیل نو بودن صنعت مد، هیچ پایانی برای ایده ها وجود ندارد.

بنابراین سوتین های قابل تبدیل مهمترین موارد بعدی می باشند.

یک موردی را بخرید که دو برابر یا سه برابر بزرگ تر از اندازه شما می باشند.

شما ترکیبی از سوتین های چندگانه را در اختیار دارید.

معمولا این سویتن ها دارای مجموعه های بندی کمتری هستند که به مدل های هالتر، سوتین های با قابلیت پوشیدن سریع از پشت و بی بند و غیره قابل تبدیل هستند.

همواره یک تغییری وجود خواهد داشت.

۲۰٫ سوتین مربوط به جشن عروسی

سوتین مربوط به جشن عروسی

سوتین مربوط به جشن عروسی

اولین چیزی که حتما به ذهن شما خطور می کند، تفکر در مورد ازدواج و در رابطه با لباس ازدواج می باشد.

لباسی که شما در رویا دارید، در نهایت در این بخش از زندگی شما وجود خواهد داشت.

شما نمی توانید منتظر این روز بزرگ باشید و شما دارای حال پرواز کردن خواهید بود.

ولی من امیدوارم که شما روابط محرمانه و صمیمی خودتان را رتبه بندی کرده باشید، چرا که این مورد بخش بزرگی از پازل مربوط به شما خواهد بود.

شما باید اطمینان کسب کنید که سوتین انتخابی شما برای شما راحت می باشد و با آن در طول عروسی راحت خواهید بود و اندام های شما را به افراد حاظر نشان نمی دهد.

پارچه های توری و اطلسی موارد مناسبی برای این سوتین می باشند، چرا که یکپارچه، روشن و راحت می باشند.

به منظور کسب اطمینان از پوشش مناسب بدن خودتان و راحت بودن سوتین انتخاب شده، قبل از مراسم این سوتین را امتحان کنید.

۲۱٫ سوتین بدون سیم

سوتین بدون سیم

سوتین بدون سیم

سوتین های باد کرده، تقویت کننده و سیم دار بیشترین استفاده را در بین زیرپوش های زنانه دارند.

ما خوشحال هستیم که تمامی وسایل مورد نیاز ما وجود دارند.

با این وجود، سوتین های سیمی می توانند سفت باشند و استفاده از آنها یک سری مشکلاتی را ایجاد کند، این سوتین ها پوست شما را می کَنَند و به صورت مرتب به پستان های شما فشار وارد می کنند.

من شخصا به خاطر همین دلایل بیان شده از استفاده کردن وسایل سیمی اجتناب می کنم.

تحمل کردن این سوتین ها طاقت فرسا می باشد و به همین دلیل استفاده از آن در طول کل روز سخت می باشد.

همچنین پزشکان به خاطر همین دلایل بیان شده استفاده از این نوع سوتین ها را توصیه نمی کنند، به خصوص برای زنانی که در قسمت سینه خودشان عمل جراحی کرده اند.

تنها چیزی که شما در مورد این سوین ها و سایر سوتین ها باید به یاد داشته باشید عبارت از این است که اندازه سوتین مهمترین بخش می باشد.

هیچ چیز دیگری اهمیت ندارد و در صورت انتخاب اندازه نامناسب، سوتین یک ناراحتی برای شما ایجاد خواهد کرد.

۲۲٫ سوتین دارای ساپورت کامل

سوتین دارای ساپورت کامل

سوتین دارای ساپورت کامل

همانطور که از اسم این سوتین مشخص است، این سوتین حداکثر پوشش را دارد.

این سوتین ها دارای الگوها، پارچه ها و طراحی های کاملی هستند، ولی یک مورد ثابتی که وجود دارد عبارت از ساپورت کاملی است که این سوتین ها در اختیار شما قرار می دهند.

این سوتین بیشتر برای زنانی مناسب است که دارای سینه های بزرگ و آویزانی هستند.

این سوتین منجر به تغییر شکل پستان ها و همچنین سفت تر شدن آن می شوند.

۲۳٫ سوتین زایمانی

سوتین زایمانی

سوتین زایمانی

زمانی که شما باردار می شوید، اکثر موارد تغییر می کنند، به خصوص پستان های شما.

اولین علامت عبارت از جراحت پستان ها می باشد.

با پیشرفت دوره باردری شما، پستان ها شما بزرگ تر می شوند و شکل جدیدی پیدا می کنند.

همچنین خرید لباس های زایمان مناسب اهمیت زیادی برای زنان دارد – لباس های زیرین و بیرونی.

سوتین های زایمانی نرم می باشند، دارای پوشش کامل هستند و سینه ها را به صورت کاملی نگه می دارند.

برخی از برندها سوتین هایی می سازند که برای دوره بارداری و شیردهی مناسب می باشند.

این سوتین ها دولا می شوند و این مورد از نظر پولی با ارزش است.

همچنین در مرحله اول سعی کنید مدل هایی را یاد بگیرید که برای نوع بدن شما و اندازه پستان های شما مناسب می باشند.

این کار اهمیت زیادی دارد، چرا که اولا این سوتین ها گران قیمت هستند، دوما منجر به ایجاد ناراحتی می شوند و در نهایت، آنها فقط برای یک دوره محدودی از سال استفاده خواهند شد.

۲۴٫ سوتین پشت نما

سوتین هایی که دارای بند های پشت شفاف یا بند های شانه ای هستند، به عنوان سوتین های پشت نما شناخته می شوند.

ما از این سوتین ها در لباس هایی استفاده می کنیم که دارای یقه بلندی هستند یا روپوش هایی می باشند که دارای بندهای رشته ای یا بدون جلد می باشند.

سایر انواع سوتین های پشت نما عبارت از سوتین هایی هستند که از پارچه های پشت نما (شفاف) و بی دوام، همانند اطلس و توری، ساخته شده اند که بادکرده یا سیمی نمی باشند.

این سوتین ها برای لباس های دارای رنگ روشن مناسب هستند.

۲۵٫ سوتین سیلیکون

این سوتین ها به دلایل کاملا مشخصی، از زمانی که معرفی شده اند، دارای انواع مختلفی بوده اند.

برای لباس های اطلسی، بیش از حد مرئی یا لباس هایی که به صورت کامل دیده می شوند یا بدون پشت هستند، این سوتین ها مناسب می باشند.

اکثر این سوتین ها قابل استفاده مجدد، نرم و راحت هستند.

با توجه به تجربه شخصی من، من می توانم به شما بگویم که این سوتین ها بیشتر برای زنانی مناسب است که دارای پستان های نسبتا کوچکی هستند.

۲۶٫ سوتین یکپارچه

ما نباید زیاد سپاسگزار باشیم! آیا زمانی که شما یک تی شرت یا لباس دارای پارچه نرم می پوشید و یک خط مشخصی از سوتین را می بینید، از این نوع سوتین تنفر پیدا نمی کنید؟

یک مورد قابل مشاهده ای که نمی تواند بیش از این رنج آور باشد.

دقیقا به همین دلیل است که ما به سوتین های یکپارچه نیاز داریم. پارچه های آن نرم هستند، دارای تمیزی مناسبی هستند و همچنین ساپورت مناسبی دارند.

معمولا این سوتین ها بادکرده و نرم می باشند و به همین دلیل نوک پستان شما را به صورت مناسبی پوشش می دهند و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

۲۷٫ سوتین های توکار

سوتین های توکار

سوتین های توکار

سوتین یا زیر پوش زنانه توکار – همه این موارد یکسان می باشند.

در واقع این یک سوتین و در عین حال یک زیر پیراهنی (استخری) می باشد.

زمانی که شما بخواهید یک لایه ای ایجاد کنید یا زمانی که بخواهید بالاتنه خودتان را بپوشانید، این سوتین برای شما مناسب خواهد بود.

این سوتین ها برای پیراهن های رسمی شما یا ژاکت های بدن نمای شما و روپوش شما مناسب می باشند.

این سوتین ها تمیز و کامل می باشند.

۲۸٫ سوتین شنا

سوتین شنا

سوتین شنا

من این حقیقت را دوست دارم که انواع مختلفی از سوتین ها برای هر نوع لباسی وجود دارد.

ما فقط مجبور هستیم که خودمان را نشان بدهیم و باید از یک سری تحقیقاتی که جمع آوری کرده ایم استفاده کنیم.

این سوتین های شنا همواره مورد نیاز هستند، چرا که ما در واقعیت همواره با شکاف های عمیق، V و خطوط گردن V عمیق مواجه هستیم.

دقیقا به همین دلیل است که شما به یکی از این سوتین ها نیاز دارید.

این سوتین در صندوق لباس زیر زنانه هر دختری وجود دارد.

معمولا این سوتین ها به عنوان سوتین های تقویت کننده استفاه می شون و ساپورت بیشتری را ارائه می دهند.

۲۹٫ سوتین بدون بخش فنجانی شکل

سوتین بدون بخش فنجانی شکل

سوتین بدون بخش فنجانی شکل

اتومبیل کلاسیک را فرض کنید.

این سوتین دارای شکل و ساختار می باشد، ولی جای فنجانی شکل در آن وجود ندارد، و دقیقا به همین خاطر است که سوتین بدون بخش فنجانی شکل نامیده می شود.

این یک نوعی می باشد که در زیر گروه زیر پوش های زنانه دارای قوس پیوندی قرار دارد.

گزینه های موجود در سوتین بدون بخش فنجانی شکل، گزینه های مناسبی می باشند.

برخی از آنها دارای شکل رکابی هستند و اصطلاحا بدون بخش فنجانی شکل نامیده می شوند، مدل های دیگر این سوتین دارای یک بخش فنجانی شکل جزئی هستند که همراه با یک سیم زیر می باشند، و بقیه مدل های این سوتین، نوک پستان را نشان می دهند.

انتخاب این مدل ها بستگی به سلیقه شما دارد.

در صورتی که به دنبال گزینه های لباس زیر زنانه جذاب هستید، این نوع سوتین می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

۳۰٫ برالت

آیا تا به حال اسم این سوتین را شنیده اید؟

برالت بهترین مورد معرفی شده بعد از نان بریده شده می باشد.

شایعات زیادی در مورد ارزش این سوتین وجود دارد، و ما خوشحال هستیم که موردی که زنان برای پستان های خودشان به دنبال آن می گردند، در نهایت در این بخش پیدا می شود.

این سوتین بدون سیم، باد نکرده و بدون شکل مشخص می باشد – این نوع سوتین بدون ایراد می باشد و به همین دلیل یک احساس راحتی را ایجاد می کند!

علاوه بر این، شما با انتخاب طرح های مختلفی که در این بخش وجود دارند، هیچ وقت این احساس را نخواهید داشت که یک زیرپوش زنانه را پوشیده اید.

زمانی که ما می گوییم در برخی مواقع افراد این سوتین را جایگزین یک روپوش می کنند و تماشایی و جذاب به نظر می رسند، اغراق نمی کنیم.

هیچ نوع قاعده سخت و سریعی برای پوشیدن این سوتین وجود ندارد.

این سوتین با تمامی لباس های کامل، روپوش های بدون پشتی و سایر لباس ها مناسب می باشد.

زمانی که ما برای خرید لباس محرمانه و خصوصی به مغازه زیرپوش زنانه می رویم، هیجان زده می شویم. پوشیدن لباس زیر زنانه ای که نه تنها احساسات نفسانی را نشان می دهد، بلکه همچنین برای پوست هم نرم می باشند، منجر به ایجاد احساس خوشایندی می شود.

با این وجود، این مورد برای همه افراد مناسب نمی باشد، به خصوص برای شخصی که اندازه پستان های وی بزرگتر از DD می باشد.

همچنین ناامیدی یک بخش ثابتی در هنگام خرید برای خود ما می باشد. ما باید به دنبال سوتین هایی باشیم که دارای ساپورت و پوشش کاملی هستند.

انواع سوتین هایی که باید مد نظر قرار بدهید – ساپورت کامل، تو دوز، دارای خط بلند، یکپارچه، ورزشی، بادکرده نرم، بدون سیم، هالتر و دارای قابلیت پوشیدن سریع از پشت، برخی از سوتین هایی هستند که شما باید استفاده کنید.

سایر موارد تجملی شامل توری، حریری، مربوط به عروسی و شهوانی هستند که در انتخاب سوتین ها اهمیت دارند.

برای پستان های کوچک

ما همواره به دلیل داشتن پستان های کوچک تر یا بزرگ تر شکایت می کنیم. آیا اینطور نیست؟

داشتن پستان های مناسب با اندازه بدن یک مورد ایده آلی می باشد، ولی به دلیل اینکه ما در یک دنیای ایده آل زندگی نمی کنیم، باید بر روی این مسئله کار کنیم.

سوتین هایی بخرید که باد کرده می باشند و باعث شوند که پرتر به نظر برسید.

انواع سوتین هایی که باید مد نظر قرار بدهید – نیم سوتین، سوتین باد کرده، سوتین تقویت کننده، سوتین قابل تبدیل و سوتین ورزشی.

بقیه موارد بستگی به اولویت و سبک خودتان دارد.

برای پستان های آویزان

زمانی که باردار هستید، پستان های شما زخمی، سنگین و دردناک می شوند.

زنان زیادی به من گفته اند که نگهداشتن سوتین بر روی پستان، تقریبا غیرممکن می باشد و در هنگام استفاده از سوتین احساس ناراحتی می کنند.

با این وجود، یک سری پوشش های زایمانی وجود دارند که مشکلات موجود را حل می کنند.

انواع سوتین هایی که باید در نظر بگیرید – سوتین های زایمانی – شیر دهی، حریری و بدون سیم.

جنس پارچه منجر به ایجاد تفاوت قابل توجهی در این سوتین ها شده است، بنابراین سعی کنید که برندهای با کیفیتی را بخرید.

برای سالوارها

این مورد در برخی مواقع همراه با مهارت صورت می گیرد؛

سوتین های باد کرده و تقویت کننده در برخی مواقع می توانند منجر به زشت شدن لباس های توری شوند، چرا که خط تودوزی را نشان می دهند و نوک پستان را پوشش نمی دهند.

بنابراین این سوتین ها تا حد زیادی بستگی به موارد دارند – پشت نما، مات، قابل رویت و غیره.

همچنین سایر عواملی شبیه به خط گردن وجود دارند که در قسمت جلو و پشت ناپدید می شوند؛ این سوتین ها همراه با یا بدون جلد می باشند.

انواع سوتین هایی که باید در نظر بگیرید – بادکرده، بدون سیم، تقویت کننده، پوشش کامل، توری، مربوط به شنا، شفاف، بالکونت، بنددار.

برخی مواقع سیلیکون یا چسب هایی هم بر روی سوتین وجود دارد.

برای تی شرت ها

یک نیازی که طی چند سال اخیر برای زنان ایجاد شده است و فقط در طول زمان بهتر می شود.

زمانی که می خواهید لباس استخر را بپوشید یا تی شرت های مربوط به بیرون را بپوشید، حتما باید در مورد انتخاب سوتین خودتان دقت مناسبی داشته باشید.

انواع سوتین هایی که باید در نظر بگیرید – سوتین تی شرتی، ورزشی و یکپارچه.

برای زنان دارای لباس ساری (هندی)

بلوزهای ساری کاملا جدید می باشند و به همین دلیل با سایر لباس ها فرق دارند. ی

قه این لباس های دارای شیب زیادی در قسمت پشت هستند و در قسمت جلوی تزیینی می باشند.

به همین دلیل است که اکثر بلوزهای امروزی با یک لایی درست می شوند – چرا که منجر به راحت پوشیدن و ایجاد چروک کمتر می شود.

در صورتی که شما یکی از افراد می باشید که لباس ساری می پوشید، احساس راحتی در این لباس خواهید داشت.

انواع سوتین هایی که باید در نظر بگیرید – سوتین های پشت نما، استخری، حریری، چسبناک، سیلیکونی، توری، نیم سوتین و بالکونت.

برای دوره زایمان

شما در طول دوره بارداری از سوتین های زایمانی استفاده می کنید، و بعد از آن از سوتین های شیر دهی استفاده خواهید کرد، چرا که این نوع سوتین ها برای راحتی شما و شیر دادن طراحی شده اند.

مطمئن شوید که سوتین شما نرم، نازک، سبک باشد و بدون اینکه باعث شل شدن پستان شما یا آسیب رساندن به پوست شما شود، پستان های شما را ساپورت کند.

نوع سوتین هایی که باید در نظر بگیرید: سوتین های زایمانی و شیردهی.

برای ورزش و فعالیت های فیزیکی

زمانی که به زنان گفته شود که برای ورزش و فعالیت های فیزیکی به سوتین های خاصی نیاز دارند، اکثر آنها به صورت بی ادبانه ای واکنش نشان خواهند داد. ب

ا این وجود به دلیل علاقمندی شما به استفاده مرتب از سوتین، در این فعالیت ها هم باید از سوتین مناسب استفاده کنید.

در صورتی که تمرینات شدید و سختی را انجام می دهید، سوتین مناسب برای این کار را انتخاب کنید. ولی باید یک سوتین ورزشی انتخاب کنید.

انواع سوتین هایی که باید مد نظر قرار بدهید – سوتین ورزشی.

برای پوشش غربی

زمانی که ما عبارت پوشش غربی را استفاده می کنیم، می تواند شامل لباس ها، روپوش ها، تی شرت ها، لباس های استخر، لباس های رسمی یا در رابطه با هر چیز دیگری باشد.

به همه این موارد باید توجه شود و شما نمی توانید به صورت تصادفی یک موردی را انتخاب کنید و آن را بپوشید.

در صورتی که نتوانید چند مورد را انتخاب کنید، در آن صورت حداقل باید برخی از آنها را بخرید.

سوتین هایی که باید مد نظر قرار بدهید – سوتین های حریری، یکپارچه، بادکرده نرم، تقویت کننده، استخری، پشت نما، بدون بند، برالت، چسبناک، بند دار، بالکونت، هالتر، قابل پوشیدن سریع از پشت و نیم سوتین عبارت از مواردی هستند که شما باید داشته باشید.

انواع سوتین هایی که یک زن باید داشته باشد؟

پاسخ به این سوال نسبی می باشد و با توجه به فاکتورهای مختلف، جواب های مختلفی دارد.

فاکتورهایی که در پاسخ به این سوال نقش دارند شامل سن، نوع بدن، اندازه پستان و نیاز فرد می باشد.

با این وجود، یک موردی که در مورد همه زنان ثابت است، عبارت از این است که آنها سوتینی می پوشند که دارای اندازه مناسب و صحیحی باشد.

من نمی توانم بر روی سوتین خاصی تاکید کنم.

با این وجود یک سری از سوتین هایی که زنان می توانند داشته باشند، عبارتند از:

• باد کرده
• سوتین ورزشی
• سوتین تی شرتی
• سوتین داری خط بلند
• سوتین بی بند
• سوتین پشت نما

چه نوع سوتینی باید پوشید؟

در مور این سوال هم قاعده سخت و سریعی وجود ندارد.

ولی انتخاب سوتین بر مبنای نوع پارچه، نوع لباس و موقعیت موجود اهمیت دارد.

فرض کنید که شما یک لباس ساری را به همراه یک بلوز یقه بلند بپوشید، در این صورت شما به یک سوتین پشت نما نیاز خواهید داشت.

برای کار کردن یا فعالیت های فیزیکی، شما به سوتین ورزشی نیاز خواهید داشت؛

همچنین برای تی شرت ها به یک سوتین تی شرتی و برای لباس هایی که بدنتان را به صورت کامل پوشش می دهند، به یک سوتینی یکپارچه نیاز خواهید داشت.

بنابراین برای پاسخ دادن به این سوال، شما به یک سوتینی نیاز خواهید داشت که دارای ظاهر مناسبی باشد و همچنین متناسب با بدن شما باشد.

چه نوع سوتین هایی، بهترین سوتین می باشند؟

سوتین هایی که دارای حداکثر پوشش و ساپورت می باشند، به عنوان بهترین سوتین ها در نظر گرفته می شوند و این مورد برای هر شخصی متفاوت می باشد.

گفته می شود که بهترین نوع سوتین برای شما عبارت از سوتینی می باشند که متناسب با اندازه پستان شما و نوع بدن شما باشد.

نویسنده : تریبون آزاد

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*