امروز : شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ می باشد.

روشی برای رهایی از زود انزالی

روشی برای رهایی از زود انزالی

نوعی تمرین روی ماهیچه‌هایی که مسئول نعوظ و انزال در مردان هستند می تواند درمانگر این مسئله باشد. برای تمرین  عضله ها در حین ادرار کردن، ادرار خود را نگاه دارید و سپس‌‌ رها کنید.

 

نتیجه این تمرین ها حداقل پس از شش ماه اگر بطور مرتب انجام شوند بروز می کنند. توقع تاثیر یک شبه نداشته باشید.
تقویت ماهیچه لگنی
این تمرین روی ماهیچه هایی کار می کند که مسئول نعوظ و انزال در مردان هستند. برای پیدا کردن آن ها در حین ادرار کردن، ادرار خود را نگاه دارید و سپس رها کنید.
 ممکن است مدتی طول بکشد تا این عضله ها را پیدا کنید و بتوانید آن ها را کنترل کنید. بعد از شناسایی این ماهیچه ها حتی در حالت عادی هم (در حین دیدن تلویزیون، کار و غیره) می توانید مرتبا آن ها را منقبض کرده برای چند ثانیه نگاه دارید و سپس رها کنید. پس اول مدتی وقت صرف کنید تا این عضلات را پیدا کنید. بعد که دیگر بدون ادرار کردن هم آن ها را تحت کنترل داشتید می توانید از دو سری ۱۰ تایی صبح و شب یعنی ۲۰ تا صبح و ۲۰ تا شب شروع کنید و عضلاتتان را منقبض کنید، برای ۱ تا ۳ ثانیه نگهدارید و بعد رها کنید. هر هفته ۱۰ تا به این تمرین ها اضافه کنید زمانی که تعداد آن ها رسید به ۵۰ یا ۶۰ تا صبح و ۵۰ تا ۶۰ تا شب همین عدد آن را نگهدارید.
وقتی که به انجام تمرین ها عادت می کنید دیگر حتی لازم نیست که فقط صبح آن ها را انجام دهید می توانید در طول روز آن ها را به مرور انجام دهید. در ضمن اگر عضلات کف لگن قوی داشته باشید دچار عوارض بالا رفتن سن هم نخواهید شد چون اکثرا در افراد کهنسال قدرت نعوظ کم می شود و زاویه آلت به سمت پایین تغییر می کند اما با داشتن عضلات کف لگن قوی این عوارض بسیار کمتر می شوند. این را هم تاکید کنم که نتیجه این تمرین ها حداقل پس از شش ماه اگر بطور مرتب انجام شوند بروز می کنند. توقع تاثیر یک شبه نداشته باشید.

منبع: تریبون آزاد

بازدید:۸۲۶۱۹۳
رتبه مقاله درگوگل: 5-Stars

ارسال نظرات

۲۴ دیدگاه برای “روشی برای رهایی از زود انزالی”

 1. saboor گفت:

  آیا زود انزالی مرد برای زن هم عوارضی دارد؟

  • دکتر ژاله طاهری گفت:

   بله از نظر روحی و جسمی میتونه تاثیر گذار باشه .. وقتی هر دو در یک زمان به اوج لذت میرسن طبیعتا” میتونه تاثیر خوبی در روحیه و ساختار جسمی فرد داشته باشه ولی وقتی زودانزالی در مرد قبل از رسیدن زن به اوج لذت جنسی رخ میده باعث سردی و تاثیر گذاشتن منفی روی روحیه زن خواهد بود

 2. فهيمه گفت:

  عوارض خاصی نداره فقط اینکه مرد اگه زود انزال باشه نمیتونه همسرش رو ارضا کنه البته خیلی از موارد زود انزالی به راحتی درمان میشه

 3. فربد گفت:

  سلام من سالها خود ارضایی داشتم و الان با مشکل زود انزالی روبرو شدم و حتی در چند ثانیه انزالم اتفاق میفته .به نظر شما نمیتونم ازدواج کنم؟

  • دکتر ژاله طاهری گفت:

   با کم کردن خودارضایی و استفاده از زل های بی حس کننده و یا کاندم های تاخیری میتونید این مشکل رو رفع کنید

 4. بهرام گفت:

  تا ازدواج نکردی نمیتونی بفهمی که زود انزالی یا نه

 5. ﺣﺴﻦ گفت:

  ﺑﺎ ﻋﺮﺽ ﺳﻼﻡ و ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ.۲۵ ﺳﺎﻝ ﺳﻦ ﺩاﺭﻡ ﺣﺪﻭﺩ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ﻣﻴﺸﻪ ﻋﺮﻭﺳﻲ ﻛﺮﺩﻡ.ﻣﺸﻜﻞ ﻣﻦ اﻧﺰاﻝ ﺯﻭﺩ ﺭﺱ ﻫﺴﺖ.اﻭاﻳﻞ ﺧﻴﻠﻲ ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻮﺩ اﻣﺎ ﻣﺮﻳﺾ ﺷﺪﻡ ﺩﺭ ﺣﺪﻱ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺳﺨﺘﻲ ﻧﻌﻮﻅ ﺩاﺷﺘﻢ.ﺣﺎﻻ ﺩﭼﺎﺭ اﻧﺰاﻝ ﺯﻭﺩﺭﺱ ﺷﺪﻡ.ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻴﻢ ﻛﻨﻴﺪ.ﺑﺎ ﺗﺸﻜﺮ.

  • دکتر ژاله طاهری گفت:

   نگران نباشید این مورد میتونه با عادی شدن شرایط براتون کمی حل بشه … البته در این مورد باید با پزشکتون در این مورد صحبت کنید تا در مورد عوارض جانبی داروهای مصرفی خیالتون راحت بشه …میتونید در این مواقع از ژل های بی حس کننده و کاندم های تاخیری استفاده کنید در موقع تحریک شدن فشار دادن سرالت میتونه در دور کردن انزال زودرس تاثیر گذار باشه … مراجعه به مشاور(سکس تراپیست) میتونه مشکل شمارو حل کنه

 6. ﺣﺴﻦ گفت:

  ﺑﺒﺨﺸﻴﺪ ﺑﻪ ﺩﻛﺘﺮ ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻛﺮﺩﻡ.ﺑﺮاﻡ ﻗﺮﺹ اﻳﻤﻲ ﭘﺮاﻣﻴﻦ ﺗﺠﻮﻳﺰ ﻛﺮﺩ.اﻣﺎ ﻓﺎﻳﺪﻩ ﭼﻨﺪاﻧﻲ ﻧﺪاﺷﺖ.ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ اﮔﻪ اﻣﻜﺎﻧﺶ ﻫﺴﺖ ﻟﻂﻔﺎ اﺳﻢ ﻳﻚ ﺩاﺭﻭ ﺫﻛﺮ ﻛﻨﻴﺪ ﻳﺎ ﻫﻤﻴﻦ ﮊﻝ ﻫﺎﻱ ﺑﻲ ﺣﺲ ﻛﻨﻨﺪﻩ اﺳﻤﺶ ﭼﻲ ﻫﺴﺖ.ﺑﺎ ﺗﺸﻜﺮ.

  • دکتر ژاله طاهری گفت:

   خب این داروی ضد افسردگی به حساب میاد که برای درمانهایی از این دست استفاده میشه ودر واقع جز داروهای ضد هیجانی به حساب میاد … در مورد ژلهای بی حس کننده انواع مختلف در داروخانه ها هست که میتونید از دکترداروساز در داروخانه بپرسید … ولی در مورد دارو باید پزشک معالج خودتون در این مورد نظر بده

 7. ﺣﺴﻦ گفت:

  ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﺪﻳﻦ.ﺿﻤﻨﺎ ﻣﻂﺎﻟﺐ ﺳﺎﻳﺖ ﻋﺎﻟﻲ ﻫﺴﺖ.

 8. حسین گفت:

  با عرض سلام من ۲۸ سالمه تو سنین نوجوانی خود ارضایی میکردم الان که ازدواج کردم مشکل زود انزالی دارم به نظر شما باید چیکار کنم

  • دکتر ژاله طاهری گفت:

   دوست عزیز شما میتونید برای زودانزالی از کاندم های تاخیری و یا از ژل های بی حس کننده استفاده کنید … روشهایی عملی هم هست که میتونید از روانشناس سکس تراپیست سوال کنید … یکی از این روش ها در موقع رابطه جنسی و انزال توقف و فشار دادن سرآلت است و یا شستشو با اب سرد که خون رو از این ناحیه خارج کنه و از انزال زودرس جلوگیری کنه

 9. علی سیر گفت:

  سلام ببخشید منظور این تمرین که شما ذکر کردین از ماهیچه ها کدام قسمت است یعنی اگه میشه بطور واضح تر مشخص کنید
  ممنون

  • دکتر ژاله طاهری گفت:

   این ماهیچه PC نام داره و برای تقویت اون تمرینات کیگل میتونه مفید باشه …هر تمرین کیگل شامل دو قسمت« انقباضات کند و سریع» است که به دنبال هم انجام می شوند. این تمرینات(یعنی مجموع دو قسمت انقباضات کند و سریع ) باید حدّاقل ۵-۴ مرتبه در هر روز تکرار شوند.
   – انقباضات کند:
   ۱- عضلات مقعد و پیشابراه (همان عضلات pc) را همزمان با یکدیگر منقبض کرده؛ به سمت داخل و بالا بیاورید. این انقباضات را به مدت ۵ ثانیه حفظ کرده؛ سپس عضلات را شل کنید. این انقباضات و شل کردن ها را تکرار کنید. در ضمن بایستی بین هر انقباض ۱۰ ثانیه به عضلات کف لگن استراحت دهید. تا ۱۰ مرتبه این سیکل را تکرار کنید.
   ۲- پس از اینکه موفق شدید انقباضات را تا ۵ ثانیه حفظ کنید این مدت را به تدریج به ۱۰ ثانیه افزایش دهید.

   – انقباضات سریع:
   ۱- ۱۰ بار عضلات کف لگن را به طور سریع، قوی و کوتاه منقبض سازید.
   ۲- ده ثانیه استراحت کرده؛ مجددا این انقباضات را تکرار کنید.
   ۳- این سیکل های ده تایی را نیز ده بار تکرار کنید.
   با انجام ده سیکل انقباضات کند و ده سیکل انقباضات سریع، یک تمرین کیگل کامل می شود.
   تذکّر: در صورت تمایل، می توانید تعداد و زمان تمرینات را به تدریج افزایش دهید.

   نکات مهم درهنگام تمرینات

   ۱- نفس خود را حبس نکنید.
   ۲- به جای انقباض و بالا آوردن، عضلات را به سمت پایین فشار ندهید. (گویی در حال دفع ادرار و مدفوع می باشید.)
   ۳- عضلات باسن، ران و شکم را سفت و منقبض نکنید.
   ۴- پاها را به یکدیگر فشار ندهید.

   نکته: تمرینات کِیگل را هنگام ادرار کردن انجام ندهید چراکه دچار عفونتهای مجاری ادراری خواهید شد.

   اثر بخشی تمرینات کِیگل

   ۱- حداقل باید ۱۵ هفته، تمرینات، به طور مستمر انجام شود تا به تدریج بتوان تغییرات ایجاد شده را مشاهده کرد.

   ۲- فراموش نکید پس از تقویت این عضلات، تمرینات را قطع نکنید؛ این تمرینات باید به طور منظم ادامه پیدا کنند.

 10. علی سیر گفت:

  ممنونم از شما و یک سوال دیگه هم داشتم چون من ۱۹ سالمه تا حال ازواج نکردم و رابطه جنسی هم تا حال نداشتم حس میکنم نعوظ کامل ندارم یعنی آنطور که باید باشه نیست این به چه مربوط میشه آیا با گذشت زمان خودش درست میشه ؟

  • دکتر ژاله طاهری گفت:

   خب هر کسی متخصص بدن خودشه و میدونه نعوظ کامل در چه مرحله ایه … ولی اگر در این مورد مشکلی رو احساس میکنید بهتره با متخصص ارولوژیست در این مورد مشورت کنید گاهی مشکلات عروقی میتونه در این رابطه تاثیرگذار باشه

 11. bcm2045a گفت:

  سلام.
  اسپری های تاخیری در بازار موجو هستند که رایحه دار هستند و همچنین کاندوم هایی با رایحه های مختلف.آیا این به این منزله هست که موقع سکس دهانی مشکلی برای فرد نداره؟ با اینکه این رایحه صرفاً برای تاثیر روانی روی افراد هست و نباید وارد دهان بشه؟ ممنون میشم توضیح بدید.

  • دکتر ژاله طاهری گفت:

   هر دو نظر شمارو میتونه شامل بشه … هم سکس دهانی و هم از نظر پاکیزگی و بوی خوش …
   در استفاده از اسپری تاخیری باید ماده بی حسی پاک بشه چون در تماس با واژن زن ایجاد بی حسی برای زن هم خواهد داشت و دوباره همون عدم انطباق زمان رسیدن به اوج لذت جنسی رخ میده … بهترین و قابل اطمینان ترن وسیله استفاده از کاندم های تاخیریه … که علاوه بر جلوگیری از بارداری … زمان انزال رو افزایش میدن … و مانع از انتقال عفونت و بیماری های مقاربتی میشوند

 12. مرتضی گفت:

  سلام ایا کشیدن تریاک یا قرص ترامادول برای دیر انزالی خوبه یا نه؟؟ اگه بده ؟ ب چ دلیل؟؟؟

  • ◄Responder► گفت:

   دوست عزیز هر دارویی عوارض خاص خودش رو داره و مخصوصا” ترامادول که میتونه در شما ایجاد نوعی اعتیاد کنه …

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   دفتر قیطریه:
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
   دفتر سعادت آباد:
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
   دفتر شریعتی:
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

   ۱- اولین خط درمانی انزال زودرس حذف و تعدیل عوامل ایجاد کننده زمینه ای انزال زودرس از قبیل خواب خوب، استراحت مناسب، تعدیل استرس های روزمره زندگی، درمان افسردگی ها، ایجاد نشاط و شادابی و تغذیه مناسب و به حداقل رساندن تنش های روزمره زندگی، ورزش مداوم و مستمر و تقویت رابطه روحی و روانی با همسر و ایجاد صمیمیت بیشتر که توجه به این نکات در درمان انزال زودرس بسیار کمک کننده هستند.
   ۲- روانکاوی و روان درمانی: زودانزالی در افرادی که تیپ شخصیتی A دارند بیشتر دیده میشود که مشخصات این افراد عبارتند از: افراد عجول، زودرنج، پرخاشگر، افراد استرسی و حساس که این افراد در تلاطم امواج روزمره زندگی بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند. و لذا جهت ریشه یابی و تعدیل و کنترل احساسات و بالا بردن آستانه تحمل خود و یا به عبارتی مدیریت احساسات در برخورد روزمره با مشکلات زندگی و روابط اجتماعی نیازمند روان درمانی و آموزش کنترل رفتاری دارند.
   ۳- مدیریت احساس در هنگام مقاربت: من همیشه این شعر حافظ که “هرگز حدیث حاضر غایب شنیده ای من در میان جمع و دلم جای دیگر است”را برای بیمارانم می گویم جهت به تأخیر انداختن انزال زودرس باید از هیجان اجتناب کرد و جهت کاهش هیجان و به تآخیر انداختن انزال بهترین راه منحرف کردن ذهن از صحنه مقاربت است. من به بیمارانم می گویم در هنگام مقاربت همزمان که مشغول معاشقه هستید فرض کنید که در محل کارتان هستید و یا در کنار دریا نشسته اید و یا قدم می زنید و غایب بودن ذهن در صحنه و عدم فکر کردن به انزال خودبخود باعث به تأخیر افتادن انزال خواهد شد.
   تمرین به تأخیر انداختن انزال
   ۱- جهت انجام این تمرین باید صبر و حوصله داشته باشید و نباید زود سرخورده شوید. مدتی مقاربت و سکس را تعطیل کنید و سپس همزمان با تمرکز و بالا بردن حس اعتماد به نفستان از تکنیک start – stop استفاده کنید.
   بر اساس مطالعات ثابت شده روانشناسی با تمرکز و تقویت ذهن و بالا بردن حس اعتماد به نفس و تلقین کار غیر ممکن وجود ندارد. Impossible is impossible یعنی کار غیرشدنی نداریم.
   با همکاری همسر و یا در یک اطاق و به تنهایی باید حالت تحریک جنسی و نعوظ داشته باشید و سعی کنید تا احساس انزال دارید آن را متوقف و به تأخیر اندازید و یا زمان نعوظ تان را با هر تمرین طولانی تر نمائید. ممکن است در شروع تمرین موفق نباشید ولی توصیه می کنم با استمرار و پشتوانه قوی واراده محکم این تمرین را ادامه دهید. دادن روحیه توسط همسر و همکاری ایشان بسیار کمک کننده است.
   ۲- تکنیک فشار: مکانیسم عمل این تکنیک کاهش خون رسانی موقتی به گلانز و یا نوک آلت تناسلی است که آستانه تحریک را بالا برده و به تأخیر افتادن انزال کمک می کند. در این روش وقتی که آلت کاملاً سفت است ثانیه هایی نوک آن (ناحیه حشفه یا گلانز) را با انگشت فشار داده و رها سازید.
   ۳- استفاده از آب بخ: استفاده از کمپرس آب یخ در روی حشفه یا گلانز با دو مکانسیم انقباظ عروقی و کاهش حساسیت گیرنده های عصبی روی نوک آلت به تأخیر در انزال کمک کننده خواهد بود. این روش از سالیان سال و توسط مردان قدیمی به عنوانبه تأخیر انداختن انزال استفاده می شده است. (تماس مستقیم با یخ و یا گذاشتن آلت در یک ظرف آب یخ لحظاتی می تواند انزال را به تأخیر اندازد.
   همه موارد ذکر شده جزء موارد درمانی رفتار درمانی و غیر دارویی بوه که اساس درمان را تشکیل می دهند.
   دومین قسمت درمان، درمان های دارویی می باشد

   درمان های سنتی
   به علت اینکه این مشکل از بدو تولد بشریت گریبانگیر مردان دچار زود انزال بوده است. به روش های سنتی که برای زودانزالی توصیه می شده و بعضی از آنها در حال حاضر جزء درمان زودانزالی است اشاره می کنم.
   درمان های سنتی و گیاهی
   از قبیل دم کرده های گل شقایق، دارچین، گل گاوزبان، عرق بیدمشک و بهارنارنج و آویشن، تخم گشنیز، گلاب و غیره که با مکانیسم آرام بخشی و کاهش اضطراب و با ایجاد گرمی طبع را جهت توصیه انزال زودرس اظهار می دارند. اینجانب با تجربه ۲۰ ساله در درمان بیماران دارای مشکل انزال زودرس و به علت ۹۰ درصد روحی و روانی بودن مشکل انزال زودرس، نقش درمان های سنتی را بسیار کم رنگ می دانم ولی به علت گیاهی بودن و غیر مضر بودن آنها مخالفتی با مصرفشان ندارم.
   درمان های شیمیایی
   علیرغم پیشرفت در تکنولوژی پزشکی و در دسترس بودن متدهای جدید از قبیل داروهای شیمیایی پیشرفته، کاندوم، اسپری های تأخیری و غیره به علت روحی و روانی بودن مشکل انزال زودرس و تیپ شخصیتی آن هنوز درمان اصلی بر اساس رفتار درمانی بوده که کاملاً توضیح دادم و نقش داروهای شیمیایی به عنوان کمکی می باشد که به تک تک این ها می پردازم.
   ۱- اسپری های تأخیری : چون ماده اصلی تشکیل دهنده اسپری های تأخیری از لیدوکائین می باشد مصرف خودسرانه آن بسیار مضر و ممکن است باعث اختلال در ریتم قلبی شده و چه بسا باعث مرگ و میر شود و لذا امروزه اسپری های مخصوص تأخیر با دوز کم در بازار وجود دارد که فقط مخصوص انزال زودرس می باشد و حتماً با تجویز پزشک انجام شود و کسانی که مشکل قلبی و عروقی دارند باید حتماً بررسی شوند. بهترین زمان مصرف اسپری یک ربع قبل از سکس و فقط سه الی چهار پاف به نوک آلت می باشد. اسپری با بی حس کردن نوک آلت آستانه تحریک پذیری اعصاب نوک آلت را بالا برده و باعث تأخیر می شود. به علت این بی حسی موضعی لذت ارگاسم یا انزال پائین می آید که بعضی از مردان آن را دوست ندارند.
   ۲- کاندوم های تأخیری: اساس استفاده از کاندوم قبل از سکس این است اکه از تماس مستقیم آلت با واژن خانم ها جلوگیری و لذا آستانه تحریک را بالا می برد. کاندوم های تأخیری به ژل های بی حس کننده نیز آغشته شده اند که همزمان با دو نقش بی حس کننده و کاهش سطح تماس انزال را به تأخیر می اندازند.
   ۳- مصرف ترامادول و تریاک: بر اساس باور قدیمی غلط که تریاک جهت سفت کردن کمر مردان و درمان انزال زودرس مفید است علت اعتیاد خیلی از افراد به تریاک به همین باور بر می گردد و ترامادول نیز جزء داروهای مخدر می باشد که به عنوان مسکن امروزه در موقع خاص برای دردهای شدید و غیر قابل کنترل توسط پزشکان استفاده می گردد ولی متأسفانه به علت نقش اعتیادآور و ایجاد وابستگی شدید اینجانب مصرف تریاک و ترامادول را اصلاً توصیه نمی نمایم.
   ۴- داروهای آرام بخش: با توجه به حساس و تحریک پذیر بودن شخصیت افراد مبتلا به انزال زودرس، مصرف داروهای آرام بخش از قبیل فلوکسین و اگزازپام، دیازپام و یا ضد افسردگی ها از قبیل ایمی پرامین، کلومیپر امین را استفاده می کنند. با توجه به عوارض طولانی مدت آنها و نیاز به مصرف دوز بالا با گذشت زمان این داروها اثر بخشی چندانی در درمان انزال زودرس ندارند.
   ۵- قرص های مهارکننده آنزیم فوسفو دی استراز: امروزه حتماً نام قرص های ویاگرا، تادلافیل، سیلدنافیل و … را شنیده اید که این داروها با مکانیسم گشادکننده گی عروق بدن به خصوص آلت تناسلی مرد باعث ایجاد نعوظ سفت می شوند که امروزه به صورت روتین برای مردان مبتلا به اختلال نعوظ و عدم سفت شده گی آلت تناسلی تجویز می شود. جایگاه مهم این قرص ها در انزال زودرس به نقش تقویت کننده گی نعوظ و افزایش توانائی مرد جهت انجام نعوظ مکرر است. به صورت خلاصه این قرص ها انزال را به تأخیر نمی اندازند بلکه به فرد این توان را می دهند که بعد از انزال زودرس یک ربع و نیم ساعت بعد دوباره قدرت نعوظ داشته باشند که در بار دوم مطمئناً انزال با تأخیر انجام می شود که به آن dabble sex می گویند. مصرف این داروها عوارضی از قبیل سردرد، اختلال در دید و افروختگی ایجاد می کننند و لذا در بیماران مبتلا به قلبی و عروقی و سایرین حتماً با نظر پزشک تجویز شود.
   ۶- داروهای مهارکننده سروتونوئین از جمله سرترالین یا آسنترا: بعضی از محقیقن علت انزال زودرس را در اختلال در عملکرد انتقال دهنده های عصبی می دانند. مخصوصاً ماده ای به نام سروتونین. امروزه جهت درمان انزال زودرس جزء درمان های استفاده شده می باشد.
   در پایان عرایض باز اینجانب تأکید می کنم که ۹۰ درصد درمان انزال زودرس رفتار درمانی می باشد و برای درمان آن باید
   ۱- موارد ایجاد کننده و تشدید کننده انزال زودرس را که ذکر کردم شناسایی و تعدیل و درمان نمایید. (خواب خوب، استراحت بیشتر، استرس کمتر، کاهش مشغله و تنش ذهنی روزانه اجتماعی)
   ۲- صبر و حوصله داشته باشید و زود اعتماد به نفستان را از دست ندهید.
   ۳- شریک جنسی باید همکاری صمیمانه و با حوصله داشته باشد و از عصبانیت و ابراز ناراحتی در موقع وقوع انزال زودرس اجتناب نمایید و در جهت حل مشکل شریک جنسی اش نقش مثبت و کمک کننده داشته باشد.
   ۴- موارد رفتار درمانی و تکنیک های شروع و توقف start – stop و فشاررا مداوم تمرین کنید.
   ۵- از هیجان و ذوق زدگی هنگام سکس اجتناب نمایید. اگر می خواهید انزال زودرس نداشته باشد سعی کنید در شروع از سکس لذت نبرید و حواستان در جای دیگر باشد.
   ۶- در دخول عجله ننمائید و مقاربت را با معاشقه و تحریک طرف مقابل و مدیریت احساس خودتان ادامه بدهید و اگر بتوانید هنگام معاشقه خانمتان ارضاء شود بار سنگین احساس زودانزالی از شما برداشته خواهد شد و اعتماد به نفستان بالا خواهد رفت پس سعی کنید دخول آخرین مرحله مقاربت باشد.
   ۷- داروهای بی حس کننده و تقویت کننده نعوظ فقط نقش کمکی دارند و درمان اصلی نیستند پس به رفتار درمانی این مشکل تکیه کنید نه داروها
   ۸- طولانی کردن زمان سکس با مدیریت احساستان و به تدریج میسر است و لذا در نتیجه گیری عجله نکنید.

 13. علی گفت:

  سلام
  من این روش رو خیلی جاها دیدم ولی جواب سوالم رو هیچ جایی پیدا نکردم، ممنون میشم شما جواب بدین.
  بعد از انجام این تمرین ها و قوی شدن ماهیچه های موردنظر چه اتفاقی می افته؟
  انزال خود به خود طولانی تر میشه یا این امکان بوجود میاد که در صورت رسیدن به ارگاسم، بتونیم جلوشو بگیریم و به رابطه ادامه بدیم.
  اگه نه میشه توضیح بدن چطور انزال زودرس با این روش درمان میشه؟
  ممنون

  • ◄Responder► گفت:

   انزال موضوعی ذهنیه و شما واقعا نمیتونید بطور صددرصد اونو کنترل کنید ولی با انجام یک سری از کارها میشه به تاخیر انداختش
   مثلا” یکی از کارهای قدیم استفاده از حنا بود چون باعث ضخمات پوست و واکنش پذیری کمترش میشد ولی به هر حال تمام اعضاء با این موضوع درگیر هستند و بلاخره انزال اتفاق میفته و یااستفاده از کاندم های تاخیری که از مواد بی حس کننده استفاده میکنه و بهترین روش به حساب هم میاد
   پس دنبال یک روش ۱۰۰ در ۱۰۰ نباشید چون تمام این موارد نسبی هستند

پاسخی بگذارید

*