امروز : شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ می باشد.

آموزش شب زفاف

آموزش شب زفاف

یکی از خاطره انگیزترین  رویدادهای زندگی مشترک شب زفاف است . در این خصوص مواردی وجود داره  که زوجین از ان غافل هستند و اون نحوه رفتار کردن در این شب به یاد ماندینست.داشتن یک رابطه جنسی موفق و لذت بخش میتونه شروع خاطر انگیزی باشد ، به همین خاطر باید در این مورد آموزش دید تا رفتار درستی رو در این رابطه بروز دادو از دلزدگی و بی انگیزگی جلوگیری به عمل بیاد.

آشنایی با دنیای جنسی مردان

چیز پیچیده ای نیست ؟ اتفاقا خیلی پیچیده است حتما فکر میکنید و بر این باورید خود را در اختیار همسرتان قرار داده و خودش همه کارهای لازم را انجام میدهد ! اینگونه نمیباشد.دنیای جنسی مردان بسیار گسترده و پیچیده است و برای اکثر خانم ها غیر قابل حدس ، خانم ها به صورت غیر ارادی تمایل به خود نمایی دارند و آقایان نیز بصورت غیر ارادی جذب این خودنمایی ها میشوند و البته قوه تخیل آقایان در این لحظه فعال میشود.
جنس مذکر در طول زندگی خود بارها و بارها ذهن خود را درگیر فکر کردن به رابطه جنسی میکند ، خیالپردازی جنسی در مردان گسترده و دقیق است ، این گستردگی باعث شده است سلیقه های مختلفی را شامل شود در نتیجه مردی زن چاق میپسندد و از زن چاق تحریک میشود و مردی دیگر زنی لاغر ، مردی جذب زنان با موهای بلوند میشود و مردی جذب زنی با موهای تیره ، مردی جذب پوست سفید و مردی جذب زنی با پوست گندمی ، اینکه همه خانم ها تلاش در تغییر صورت ، اندام ، رنگ پوست ، رنگ موی خود دارند و از یک الگو پیروی میکنند لزوما به جذب همه مردان منجر نمیشود.

لحن صحبت کردن زنان:
اگر چه گفته میشود مردان بیشتر با نگاه و دیداری تحریک و جذب میشوند اما فراموش نکنید مردان قوه خیالپردازی قوی دارند ، همه ما آدمها بر اساس روابط اجتماعی و برخوردهایی که در طول زندگی با افراد مختلف داریم از هر صدا یک تصویر ذهنی ایجاد میکنیم این تصویر سازی برای مردان به شدت زنان نمیباشد ، اما لحن صحبت کردن باعث میشود مرد تصویری از طرف مقابل خود ایجاد کند ، صدای زن برای مرد میتواند محرک جنسی باشد ، پس خانم های محترم در فرآیند تحریک کردن همسر خود لحن و تون صدای خود را تغییر دهید همچنین در روابطه جنسی با همسرتان سکوت اختیار نکنید ، با صداهای تحریک آمیز اورا به کارهایی که از آن لذت میبرید تشویق کنید.

بوی عطر
در تبلیغات عطرها دیده ایم که عنوان میشود استفاده از این عطر باعث جذب جنس مخالف میشود ، اما لزوما در مورد همه یکسان نیست ، همیشه از همسر خود در مورد بوی عطر خود سوال کنید و به سلیقه وی عطر خریداری کنید ، همیشه از یک نوع عطر استفاده کنید ، خصوصا قبل از رابطه زناشویی به مقدر کم و ملایم استفاده کنید.

لباس
بد نیست بدانید یک زن عریان تحریک پذیری کمتری نسبت به یک زن نیمه عریان برای مردان بهمراه دارد ، بارها در مشاوره ها شاهد هستیم که خانمها عنوان میکنند لباسهای خیلی باز بر تن میکنند اما همسر آنها تحریک نمیشوند ، لباس نقش مهمی در تحریک جنسی و جذب شوهر شما ایفا میکند ، لباس های باز برای هر اندامی باعث جذابیت مردان نمیشود ، مردانی که اندام بلند برای آنها مهم است ، لباسهایی که شما را بلند نشان دهد با رنگ های تیره میتواند باعث جذابیت شما برای شوهرتان بشود.
اگر همسر شما از آندسته از مردانیست که از پوست سفید خوشش می آید ، لباس تیره بر تن کنید تا رنگ پوست شما بیشتر نمود کند ، معمولا رنگهای سیاه و قرمز برای مردان جذابیت جنسی بیشتری بهمراه دارد در این خصوص برای اطلاع از سلیقه شوهرتان با او صحبت کنید.

موی سر
خداوند در آفرینش انسان تنوع ایجاد کرده است و از طرفی سلیقه های مختلف ، مردی از موهای فر ، مردی از موهای موج دار ، مردی از موی سیاه و مردی دیگر از موی بلوند ، خیلی از خانم ها موهای خود را بلوند کرده و متوجه میشوند که نگاه های بیشتری به سمت آنها کشیده میشود ، لزوما این نگاه ها نشانه این نیست که شما جذاب هستید بلکه بعلت تفاوت رنگ موی سرتان با رنگ موی اقوام ایرانی دیگران به شما خیره شده اند پس هر نگاهی را نشانه جذابیت خود برداشت نکنید کما اینکه در کشورهای غربی زنان مو سیاه با پوست بدن برونزه نگاه های بیشتری را به خود جذب میکنند این نگاه ها بواسطه تفاوت است نه جذابیت.
نکته مهم و کلیدی برای اینکه مردان جذب شما شوند نیاز نیست صورت و بینی و لب و گونه و مو و رنگ مو و رنگ پوست و اندام خودتان را تغییر دهید و یک خانم مصنوعی شوید اجازه ندهید دیدگاه ابزاری به شما شود ، اجازه دهید فردی که شما جزء سلیقه های وی هستید شما را همانگونه که هستید انتخاب کند و شان خود را حفظ کنید.

اندامهای بدن
بسته به تخیلات جنسی مردان متفاوت است ، اما خداوند زن را موجودی لطیف و با احساس آفرید ، تمامی گلبرگهای یک گل زیبا هستند ، بدن زنان از انگشتان پا تا موی سر میتواند جاذبه جنسی و محرک جنسی برای مردان باشد ، اما در همه مردان یکسان نیست ،شما بعنوان یک زن لازم است در این خصوص با شوهرتان صحبت کنید چرا که همانطور که ذکر شد در همه مردان یکسان نبوده بعنوان مثال شاید موی سر برای مردی محرک و برای مردی عادی باشد و ….

حین رابطه جنسی برای شوهرتان چگونه باشید ؟
بی حیا باشید
برای روابط جنسی و حین آن ، بی حیا باشید ، خجالت نکشید لذت ببرید و لذت رو به همسرتان تقدیم کنید ، برخی خانم ها تصور میکنند اگر در این خصوص راحت صحبت کنند و بی حیا باشند شوهرشان به گذشته وی شک میکند ، ما در دستورات دینی و احادیث امامان داریم که موقع آمیزش و همبستری زن میباست لباس حیا را از تن خود در آورد و بعد از آن مجددا بر تن کند ، پس راحت باشید و خود را رها کنید.

حرکت کنید ، فعال باشید
خیلی از خانم ها متاسفانه موقع رابطه زناشویی خود را تنها در اختیار همسرشان قرار میدهند و هیچ فعالیتی انجام نمیدهد ، طبیعی است که بعد از چند ماه همسرتان نسبت به شما سرد شود ، در حین رابطه جنسی مبتکر باشید و رابطه را مدیریت کنید.

ناز کنید
شوهرتان را سیر کنید اما سیراب نکنید ، برای تحریک بیشتر بلافاصله شروع نکنید ، وقفه ایجاد کنید ، برای شوهرتان برقصید ، ناز کنید.

هیجانی و با اشتیاق رفتار کنید
برخی خانم ها بعلت عدم آمادگی قبلی یا دلایل دیگر ، فقط تمایل دارند شوهرشان زود کارش را انجام دهد و تمام شود ، اگر مشکلات زناشوئی و احساسی در زندگی شما وجود دارد حتما آنرا برطرف کنید و با شوق و هیجان همبستر شوید.

پیش قدم شوید و تنوع ایجاد کنید
شبهای تکراری، مکان تکراری، حرفهای تکراری ، حرکات تکراری ، نکنه همیشه شوهرتان پیش قدم میشود ؟ نکنه فقط در رختخواب رابطه دارید آنهم زمانی که ابتدای ازدواجتان است و فرزندی ندارید ؟ نکنه فقط شبها ؟ نکنه انقدر یکسری حرکت رو تکرار کردید که قابل حدس شده ؟ همش حرفهای تکراری ؟ شما خودتان پیش قدم شوید ،در جاهای مختلف زمانهای مختلف تنوع ایجاد کنید.

شخصیت مردان در رابطه جنسی
شاید شوهر شما در اجتماع فردی جنتلمن باشد ، اما لزوما بدین معنا نیست که در رختخواب نیز یک جنتلمن باشد ، مانع عملی کردن خیالپردازیهای جنسی او نشوید و اجازه دهید خودش را رها کند ، شخصیت اکثر مردان در رابطه جنسی بسیار متفاوت تر از رفتار روزانه آنها میباشد ، شاید از رفتارهایی خوششان بیاید که حتی شما تصورشم نمیکردید.

اگر شوهر شما دچار اختلال جنسی است
در ابتدای ازدواج و آغاز فعالیت جنسی ، شاید همسر شما در کمتر از ۳ دقیقه دچار انزال شود ، این فرایند در ابتدای دوره فعالیت جنسی غیر طبیعی نمیباشد هر چه تعداد دفعات نزدیکی بیشتر و فواصل بین انجام آن کمتر باشد مدت زمان انزال شوهرتان افزایش میابد.

تظاهر به ارگاسم نکنید
اونطور که فکر میکردید نبود ؟ تحریک شدید اما لذت نبردید و ارگاسم را تجربه نکردید ؟ اگر به تازگی فعالیت جنسی خود را آغاز کرده باشید غیر طبیعی نیست شما به زمان نیاز دارید مدت زمان پیشنوازی را افزایش دهید ، تظاهر به ارگاسم ظلمی در حق خودتان و همسرتان است چرا که مردان به مرور متوجه آن میشوند و احساس ناتوانی به آنها دست میدهد ، ارگاسم نیاز به تمرین دارد.

ممکن است از دخول لذت نبرید
اگر با شوهرتان رابطه دخولی داشتید اما از این طریق به ارگاسم نرسیدید ، تعجب نکنید ، نگران نباشید اوضاع کاملا طبیعی است ۷۰ درصد خانم ها از طریق کلیتوریس (چوچوله) ارگاسم را تجربه میکنند نه دخول.

استرس دشمن رابطه جنسی
اضطراب ،ترس ،استرس ،از دشمنان جدی رابطه جنسی وتحریک پذیری میباشند، شوهرتان فردا صبح چطور باید بیدار شود و به سر کار برود ؟ شاید برای شما ساده باشد خب پا میشه میره سر کار اما کیفیت رابطه جنسی برای زن و مرد مشروط به آمادگی ذهنی میباشد ، دغدغه های کاری و روحی بر تحریک پذیری و میل جنسی موثر است شاید وقتی دیگر مناسب باشد ، رابطه جنسی صرفا دخول و انزال نیست و میتوان در شرایطی با معاشقه هر چند کوتاه زنان را تا شبی دیگر آرامش داد.

شوهرتان بعد از رابطه جنسی زود میخوابد
زنان بعد از رابطه جنسی نیاز به توجه و نوازش دارند ، اما به شما میگوئیم فعل و انفعلات شیمائی بدن مردان بعد از رابطه جنسی و ترشح دوپامین باعث خواب آلودگی آنها و خستگی آنها میشود بد نیست بعد از رابطه جنسی با نوشیدنی و یک ماساژ سراغ او بروید به شرطی که احساس خواب زیاد نداشته باشد.

اگر مشکلی در روابط زناشویی هست پیگیری کنید
اگر در خصوص رابطه جنسی و رابطه زناشویی با همسرتان دچار مشکل هستید یا نیاز به آموزش دارید حتما پیگیر شوید ، از مشاور کمک بگیرید یا در دوره های آموزشی ویژه زوجین شرکت کنید اجازه ندهید مشکلات مانع آرمش ، آسایش و لذت زندگی شما شود.
موارد مذکور را به کار گیرید تا شوهرتان جذب شما شود چرا که شما خوشبخت ترین زن دنیا خواهید بود اگر شوهرتان دوستتان داشته و جذب شما شود.
منبع: com.مشاوره-آنلاین

بازدید: ۸۵۱۹۳۶

رتبه مقاله درگوگل: 5-Stars

ارسال نظرات

۳ دیدگاه برای “آموزش شب زفاف”

 1. قاصدک گفت:

  سلام:
  یکی ازعوامل کسب لذت دربین زن ومردمعاشقه کردن واستفاده ازکلمات محبت آمیزوعاشفانه است زن وشوهربایدبه این نکته توجه جدی داشته باشند که عمل جنسی بایدیک کامجوئی دوطرفه ولذت بخش برای هردوی آنهاباشد تاحدی که پس ازخدواندهمدیگررابپرستند وبرای خوشبختی همدیگر فدائی هم باشند.

 2. reza گفت:

  سلام ، از لحاظ نعوظ مشکلی ندارم ولی زمان ارگاسم کم و بی کیفیت شده به عبارتی لذتم کم شده و خون به اندازه لازم در قسمت اسفنجی آلت جمع نمی شود . لطفا راهنمایی فرمایید چه داروی گیاهی ، مصرف نمایم ؟ سپاسگزارم

  • دکتر ژاله طاهری گفت:

   در این مورد حتما” به متخصص ارولوزیست مراجعه کنید چون نعوظ با ورود خون به آلت اتفاق میفته و اگر در این مورد مشکلی باشه ممکنه مربوط به مشکلات عروقی شما بشه که حتما” باید در این مورد بررسی و معاینات لازم انجام بگیره
   نعوظ چگونه اتفاق می افتد؟
   آلت تناسلی مردها دو حفره دارد که اجسام غاری نامیده می شود که طول عضو را در بر می گیرد. یک بافت اسفنجی این حفره ها را پر می کند. اجسام غاری توسط غشایی احاطه می شوند که پوشش فیبری بیضه نامیده می شود. این بافت اسفنجی حاوی عضلات صاف، بافت های فیبری، فضاها، سیاهرگ ها و سرخرگ هاست. مجرای پیشاب در زیر اجسام غاری امتداد دارد و توسط جسم اسفنجی احاطه می شود.
   نعوظ با تحریک حسی یا ذهنی یا هر دو آنها آغاز می شود. تکانه های مغز و اعصاب موضعی باعث می شوند که عضلات اجسام غاری ریلکس شده و جریان خون وارد آن شده و حفره ها و فضاها را پر کند. خون در اجسام غاری ایجاد فشار می کند و باعث می شود که آلت تناسلی بلند شود. پوشش فیبری بیضه به نگهداشتن خون در اجسام غاری کمک می کند و درنتیجه نعوظ ادامه می یابد. وقتی عضلات آلت تناسلی برای قطع وارد شدن خون منقبض می شوند و کانال های بیرون راندن خون باز می شود، نعوظ عکس می شود.
   چه چیز موجب ناتوانی در نعوظ می شود؟
   از آنجا که نعوظ نیازمند یک توالی دقیق از اتفاقات است، ناتوانی در نعوظ با اختلال در هر یک از
   چه چیز موجب ناتوانی در نعوظ می شود؟
   از آنجا که نعوظ نیازمند یک توالی دقیق از اتفاقات است، ناتوانی در نعوظ با اختلال در هر یک از این اتفاقات می تواند بروز یابد. این توالی شامل تکانه های عصبی در مغز، ستون فقرات، و ناحیه ای اطراف آلت تناسلی و همچنین واکنش عضلات، بافت های فیبری، سیاهرگها و سرخرگها در نزدیکی اجسام غاری می شود.
   آسیب رسیدن به اعصاب، سرخرگها، عضلات صاف، و بافت های فیبری که معمولا درنتیجه بیماری حاصل می شود، یکی از متداولترین دلایل ایجاد ناتوانی نعوظ می باشد. بیماریهایی مثل دیابت، مشکلات کلیوی، اعتیاد به الکل، تصلب بافت، تصلب شریان، بیماری های عروقی، و بیماری های عصب شناسی تقریباً ۷۰% از موارد ناتوانی نعوظ را تشکیل میدهند. بین ۳۵ تا ۵۰ درصد از مردهای دیابتی دچار ناتوانی نعوظ می شوند.
   انتخاب های سبک زندگی که مربوط به بیماری های قلبی و عروقی باشد نیز خطر ابتلا به ناتوانی نعوظ را بالا می برد. سیگار کشیدن، اضافه وزن، و ورزش نکردن هم می توانند دلایل احتمالی این مشکل باشند.
   همچنین، جراحی ها (به ویژه جراحی های مربوط به سرطان پروستات و مثانه) می تواند موجب آسیب رسیدن به عصب ها و سرخرگهای نزدیک آلت تناسلی شده و منجر به ناتوانی در نعوظ شوند. آسیب رسیدن به آلت تناسلی، ستون فقرات، پروستات، مثانه، و لگن خاصره نیز می تواند با صدمه زدن به عصب ها، عضلات صاف، سرخرگ ها و بافت های فیبری اجسام غاری موجب ناتوانی نعوظ شوند.
   علاوه بر این، ناتوانی در نعوظ می تواند یکی از عوارض جانبی بسیاری از داروهای متداول مثل داروهای فشارخون، آنتی هیستامین یا ضد حساسیت ها، داروهای ضدافسردگی، مسکن ها، داروهای کنترل کننده اشتها، و سیمتیدین (داروی زخم) باشد.
   متخصصین عقیده دارند که عوامل روحی-روانی مثل استرس، اضطراب، گناه، افسردگی، اعتماد به نفس پایین، و ترس از شکست در رابطه جنسی ۱۰ تا ۲۰ درصد از موارد ناتوانی در نعوظ را شامل می شود. مردهایی که به دلایل جسمی دچار ناتوانی نعوظ شده اند نیز معمولاً همان واکنش های روحی-روانی (استرس، اضطراب، احساس گناه و افسردگی) را تجربه می کنند. سایر عوامل ممکن برای ایجاد ناتوانی نعوظ می توان به کشیدن سیگار که بر گردش خون در سرخرگها و سیاهرگها تاثیر می گذارد و همچنین اختلالات هورمونی مثل پایین بودن سطح تستوسترون در بدن اشاره کرد.
   ناتوانی نعوظ چگونه درمان می شود؟
   اکثر پزشکان توصیه می کنند که درمان از کم شدت ترین تا شدتی ترین امتحان شود. برای برخی از مردان ایجاد چند تغییر ساده در سبک زندگی می تواند مشکل را برطرف کند. ترک سیگار، کم کردن اضاف وزن، و بالا بردن فعالیت جسمی می تواند برای برگرداندن عملکرد جنسی بسیار مفید باشد.
   قطع مصرف داروهایی که عوارض جانبی دارند نیز قدم بعدی است. برای مثال، داروهایی که برای فشارخون بالا مورد استفاده قرار می گیرند به طرق مختلف عمل می کنند. اگر تصور می کنید که یک داروی خاص برای نعوظ شما مشکل ساز شده است، از پزشک خود بخواهید در صورت امکان آنرا با داروی دیگری جایگزین کند.
   روان درمانی و تغییر رفتار در برخی بیمارها قدم بعدی برای درمان این مشکل محسوب می شود که به دنبال آن از داروهای تزریقی یا غذایی، خلاء و دستگاه هایی که با جراحی کار گذاشته می شوند استفاده می شود. در موارد نادر، جراحی سرخرگها و سیاهرگها انجام می شود.
   در مردهایی که میزان طبیعی تستوسترون در آنها پایین است، مصرف تستوسترون غذایی می تواند به کاهش ناتوانی نعوظ کمک کند اما گاهی این روش ناموثر بوده و ممکن است منجر به آسیب رسیدن به کبد شود. بیمارانی نیز ادعا کرده اند که سایر داروهای غذایی مثل یوهیمبین هیدروکلرید، دوپامین و سروتونین آگونیست و ترازودون نیز موثر هستند اما نتیجه مطالعات علمی دال بر بی ثباتی این ادعاهاست.

   کلیه علل اختلال در نعوظ مردان
   مادرزادی: فقدان جسم غاری- فیبروز جسم غاری-ضایعات طناب نخاعی- ناهنجاریهای دیگر مادرزادی
   اختلالات لوزالمعده: آسیب عصبی بیماری قند
   اختلالات عروقی: نعوظ دردناک- گرفتگی عروق شریانهای اون قسمت بنام leriche- واریکوسل
   اختلالات عصبی: بیماری ام اس- التهابات عصبی اون قسمت
   آدرنال: سرطانها… با یا بدون کوشینگ- بیماری آدیسون
   تیروئیدی: کم کاری تیروئیدی- پرکاری تیروئیدی
   ضربات:ضربه به آلت- شکستگی لگن- ضربه به ستون فقرات- انجام جراحی های اون قسمت
   داروها: بلوکر های اوتونوم- استروژنها- آنتی آندروژنها- رزرپین- بلوکر های گیرنده دوپامین(مثل فنوتیازین ها – متوکلوپیرامید)
   غده های جنسی: کم کاری اولیه: بیماری مادرزادی کلاین فلتر-کم کاری ثانویه: اوریون بیضه- چرخش دوطرفه- بیضه پیرمردان-بقیه موارد: سرطان بینابینی زن ساز- اخته شدن
   اختلالات از عده مغزی هیپوفیز: آدنوم حقیقی- کرانیو فا رینژیوما- کم کاری هیپوفیز- نقص گونادوتروپینهای isolated
   متفرقه: هموکروماتوز- نارسائی کلیه- برحالی عمومی
   یکی از علل رایج این مشکل جنسی در جوانان داشتن سابقه خودارضایی (استمناء) است

پاسخی بگذارید

*