امروز : دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ می باشد.

آموزش رابطه با همسر

آموزش رابطه با همسر

 آموزش رابطه با همسر

 شوهران همیشه در عشق بازی با همسر شرعی خود به دنبال ارضاء حس قدرت جویی خودشان هستند و این به لحاظ تاریخی و اجتماعی اثبات شده است که شوهران بنا به ساختار فیزیولوژیکی شان موجوداتی خشن هستند، اما زنان برعکس بنا به ساختار روانی، فیزیولوژیک و فکریشان موجوداتی هستند که نیاز به تامین امنیت و احساس آرامش هستند.

لذا روش های تحریک کننده زیر عمدتا در همین راستا عمل میکنند و با دادن احساس امنیتی پایدار موجب این میشوند که زن از حالت تدافعی در روابط جنسی بیرون بی آید و به نقطه ای برسد که مطلوب اکثر شوهران تلقی میشود و این همان جایی است که هم مرد با احساس فرمانفرمایی روابط جنسی به لذت جنسی میرسد و هم زن با احساس امنیت در روابط جنسی به اوج نقطه لذت جنسی اش نزدیک می شود.
برای رسیدن به درکی متقابل از نیازهای جنس مخالفتان میتوانید ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.
این شوهران تحریک کننده، زنان را از موجوداتی ترسو و متنفر از روابط جنسی به قهرمانان داستانهای عشقی تبدیل میکنند، آیا دوست دارید همسرتان را به یکی از این قهرمانان تبدیل کنید ؟

راهکار برای : آموزش رابطه با همسر

۱- شوهرانی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی میکنند
۲- شوهرانی که در بستر نیز با همسرشان صحبت میکنند . آقایونی که نمیخواهند احساساتشان را باکلمات عاشقانه در حین رابطه جنسی بیان کنند، به این نکته دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از  رابطه جنسی به زن احساس محبوبیت و امنیت میدهد، احساسی که همسرتان را به وزیری محبوب در دربار شما تبدیل خواهد کرد.
۳- شوهرانی که در بوسیدن مهارت دارند.هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان میزنید میتواند به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود می آید و اورا شعله ور سازد، این جمله را هرگز فراموش نکنید!
۴- شوهرانی که با چشمان خود به همسرشان نشان میدهند اورا دوست دارند و به او عشق می ورزند .این را بدانید که ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید.
۶- شوهرانی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند. زنها در پروسه آمادگی برای  رابطه جنسی نیاز دارند که با نوازش و لمس آرام، آماده  عملیات جنسی شوند، این نکته را هم به داشته هایتان اضافه کنید.
۷- شوهرانی که با موهای همسرشان بازی میکنند . فکر نمیکنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد که درهنگام معاشقه از چنگ زدن دستهای معشوقش در موهای سرش لذت نبرد !روش عشق بازی با همسر
 
۸- شوهرانی که از معاشقه  با همسرشان لذت میبرند .خیلی ساده است هنگامی که معاشقه بکنید و احساساتتان را به بیرون تراوش کنید این خود مهمترین جذب کننده برای همسرتان است.
۹- شوهرانی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می کنند . یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد ، میتواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود، باور نمیکنید، فردا صبح امتحان کنید !
۱۰- شوهرانی که می دانند چگونه بدن زنانه و موئث همسرشان را ارضاء کنند.
۱۱- شوهرانی که میدانند چگونه همسرشان را به لحاظ جنسی فریبا و دلنشین کنند.
۱۲-شوهرانی  که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده میکنند. کارهایی مانندهخوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و … میتوانند برای آماده کردن جسمی شما موثر باشند.
 
۱۳- شوهرانی که به همسرشان احساس زیبا بودن می دهند. اینجا یک راز را بهتون میگم ، هنگامی که یک زن احساس بکند که برای شما زیبا است ، قطعا موجبات لذت بیشتر شما رو فراهم میکنه.
 
۱۴- شوهرانی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت میبرند.  زبان عشق لمس کردن است، دستهای شما زایده هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایی قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل میکنند، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید.
۱۵- شوهرانی که عاشق در آغوش گرفتن همسرشان هستند.
 
۱۶- شوهرانی که دستهای همسر خود را در دست میگیرند و آن را نوازش میکنند.
۱۷- شوهرانی که پس از گذشت سالیان همچنان مانند روزهای اول آشنایی شان با همسر خود رفتار میکنند.این نکته ماله کهنه کاراست، با تجربه ها دقت کنند که اگه اجازه ندهید همسرتان برایتان عادی شود و نگاهتان همان نگاه اول باشد، این طوفان عشقی تبدیل به امواجی پایدار خواهد شد که ضامن پایداری رابطه تان در تمام زندگی باقی مانده خواهد شد.
 
۱۸- شوهرانی که به همسرشان نشان میدهند که او تنها زن زندگی آنهاست و به او احساس و باور «خاص بودن» میدهند.
۱۹- شوهرانی که همسرشان را دوست دارند و به او عشق میورزند.
 

۲۰- شوهرانی که چنین باور دارند عشق همسرشان تحمل تمامی سختی های زندگی را برای آنها سهل و آسان و حتی ارزشمند میکند.

 منبع: com.مشاوره-خانواده

بازدید:۶۴۲۳۶۵

رتبه درگوگل : 5-Stars

ارسال نظرات

۱۹ دیدگاه برای “آموزش رابطه با همسر”

 1. سامان10 گفت:

  سلام من و نامزدم ۲ ماهه که عقد کردیم وآمیزش از جلو را به شب زفاف موکول کردیم و از طریق مقعد آمیزش برقرار کردیم.همسرم اوایل اذیت میشد و من نمیخاستم ادامه بدم ولی بعد از مدتی خیلی به این موضوع علاقه منتد شده.سوالم اینه آیا نزدیکی از مقعد برای زن لذتی هم داره؟؟؟؟میدونم مشکلات زیادی میتونه برای خانم ها داشته باشه نمیدونم چکار کنم؟؟؟

 2. مريم گفت:

  دوست عزیز این کار مشکلات زیادی برای همسرتون به وجود میاره شما با دانستن این مشکلات چطور از این کار لذت میبرید روشهای زیاد دیگه ای هست که شما بتونید خودتون رو آروم کنید

 3. mahtab گفت:

  manam ba mariyam movafegham age badan to rabetaton moshleli be vojood biyad shoma moghaser hastid

 4. مهدي گفت:

  با سلام خدمت دوستان من ۵ ساله ازدواج کردم و همسرم فقط کلیتورال ارضا میشه و واجینال ارضا نمیشه مشکل کجاست؟؟؟؟

 5. محمود گفت:

  ببین داداش مراحل رسیدن به ارگاسم در زنان و مردان متفاوته.و اختلالات جنسی در خانمها پیچیده تر مردان میباشد .شما برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید مقاله هایی راجع به این موضوع مطالعه کنید و یا به مشاوره جنسی مراجعه کنید

 6. هانيه گفت:

  سلام
  ۱ ساله ازدواج کردم حالا شوهرم ازم میخاد که با آلت مصنوعی مردانه با اون رابطه برقرار کنم.به نظر شما مشکلی هست؟و چرا همچین تقاضایی داره؟؟؟

 7. ناشناس گفت:

  آره مشکل داره باعث میشه زن و مرد از همه فاصله بگیرن .همسرتون برای ارضا شدنش به آلت مصنوعی عادت میکنه و با ممکنه دبگه با شما رابطه جنسی برقرار نکنه

 8. nashenas گفت:

  سلام من و همسرم ۴ ساله ازدواج کردیم و اخیرأ موقع رابطمون الفاظ بدی به کار میبره و از منو هم مجبور میکنه توی گفتن این حرفا بااون همراهی کنم.و این کارش باعث ناراحتی من میشه به نظر شما چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

 9. هما گفت:

  احتمالأ همسر شما فیلم های پورن نگاه میکنه.تا حالا بهش گفتید که این رفتارو دوست ندارید؟

 10. nashenas گفت:

  نگفتم،من اصلأ خجالت میکشم در اینباره صحبت کنم آخه بعد رابطمون همسرم یه فرد کاملأ جدیه و نمیتونم راجع به این مسائل باهاش صحبت کنم.فکر نمیکنم فیلم تماشا کنه آخه ما صبح با هم از خونه خارج میشیم میریم سرکار و عصر هم با هم برمیگردیم خونه.

 11. شادي گفت:

  صحبت کردن با شریک زندگی که خجالت نداره شما باید باهاش صحبت کنید قرار نیست که شما به همه خواسته های همسرتون جواب بدین اونم باید به نیازهای شما اهمیت بده و کاری که شما دوست ندارین از مشا نخواد

 12. مهشيد گفت:

  خب چه شکالی داره الفاظ بد شاید همسرتون اینطوری بیشتر تحریک میشه

 13. ناشناس گفت:

  حتمأ باهاش حرف بزن و علتش رو بپرس میتونی زمانی که تو بستر هستید باهاش حرف بزنید.آخه آدم وقتی علت چیزی رو بدونه بهتر میتونه باهاش کنار بیاد

 14. mahtab گفت:

  به نظر من گفتن الفاظ حین رابطه اصلأ کار سختی نیست اتفاقأ خیلی از خانوما با شنیدن این حرفا راحت تر به ارگاسم میرسن

 15. fatima گفت:

  شوهرتون اگه حتی فیلم هم نمیبینه یه کسی داره تحریکش میکنه که همچین درخواستی از شما میکنه.شما نباید تسلیم بشید و در صورتی که با حرفای شما قانع نشد بهتره که با یک روانشناس صحبت کنه

 16. nashenas گفت:

  مشکلات رابطه جنسی صرفا برای ارضا شدن بدون هیچ معاشقه ای چیست؟ آیا مهم به ارگاسم رسیدن جسم است؟ یا به ارگاسم رسیدن روح هم تاثیری در رابطه دارد؟
  به توجهی به علایق طرف مقابل و تمایل داشتن به شخصی غیر از شریک زندگی و تاثیر آن در روحیه؟

  • دکتر ژاله طاهری گفت:

   در مورد سوال اول بسیاری از زوجین هستند که به علت عدم اموزش درست رابطه جنسی رو فق انجام میدن و به طرف مقابلشون در این مورد اهمیتی نمیدن … قربانیان این مرحله بیشتر خانمها هستند چون از نظر جنسی باید به مرحله برانگیختگی برسند تا بتونن هم پای آقایون در رابطه جنسی فعالیت کنن … و بتونن همزمان با آقایون به ارگاسم برسند … در این حالت هم زن و هم مرد از نظر روحی و جسمی به رضایت میرسند از نظر جسمی که هورمونها و تحریکات عصبی رو ارضاء کردن و از نظر روحی چون تونستن رضایت همدیگرو جلب کنن … خب مسلما” کسایکه فقط میان خودشون رو ارضا کنن و کاری به شریک زندگیشون ندارن که باید معاشقه کنن و طرف رو بتونن به حس جنسی خودشون برسونن فقط باعث دلزدگی و سردی شریک زندگی خودشون در طول زمان خواهند شد و مسلما” این سردی به خودشون برخواهد گشت … و انوقت فکر میکنن باید با شخص دیگه ای خودشون رو ارضاء کنن و پای خیانت به زندگی باز خواهد شد و طرف مقابل هم ممکنه برای انتقام همین کارو بکنه و این زنجیره دایما” ادامه پیدا کنه

  • ف گفت:

   چه کار کنم؟ شوهرم توی رابطه خشنه مثل قبل قربون صدقم نمیره…وعشقشو تعهدشو نشون نمیده…افسرده شدم…خودمم که ارضا نمیشم یعنی تو۲۴ساعت در حالت آماده به سرمیبرم…خسته شدم به شوهرم بدبین وبی اعتماد و خودمم هیچی

   • دکتر ژاله طاهری گفت:

    دوست عزیز مردان دوست دارن در روابط جنسی بی مهابا رفتار کنن چون میزان لذت جنسی بالایی رو درک میکنن …گاها” دیده میشه دوست دارن همسرشون با کلمات رکیک اونارو تحریک کنه … نمیشه گفت این افراد دچار اختلال هستند چون ممکنه تحت تاثیر فیلم ها و حس و حال اون قرار داشته باشن و فکر میکنن با این کارشون لذت بیشتری میبرن … باید با ایشون صحبت کنید … زن و مرد باید بدون تعارف در مورد روابط جنسیشون صحبت کنن تا به یک سطح تعامل در این مورد برسند … شما هم در این گفتگو باید بیان کنید که چه چیزهایی باعث میشه که در این رابطه احساس بهتری داشته باشید
    جود و دوام یک “رابطه جنسی عالی” تنها نشانه ای از یک رابطه عاشقانه نیست، بلکه عامل مهمی در ایجاد اینگونه روابط است. “رابطه جنسی عالی” ، بخش مهمی از نیازهای هیجانی و احساسی ما را برآورده کرده و باعث می شود تا قلب های ما از عشق انباشته شود. رابطه جنسی همراه با محبت ، همراه با اشتیاق و احساس، رابطه جنسی کوتاه، طولانی، سریع یا همراه با شوخی، رابطه جنسی لطیف، نرم، سخت ، عاشقانه و هدفمند و یا رابطه جنسی شهوانی، ساده، سرد، گرم همه اینها گامی برای دوام و زنده نگه داشتن شور و اشتیاق در زندگی هستند.

    اهمیت رابطه جنسی عالی برای زنان
    ” رابطه جنسی عالی ” ، زنان را لطیف و آرام می کند و راه تجربه کردن عشق را در قلبشان می گشاید. زنان اغلب به این روش ، عشق به همسرشان را به یاد می آورند. در این میان بی شک مهارت و کاردانی شوهر ایشان در لمس کردن و ایجاد رابطه از اهمیت خاصی برخوردار است. اگر مردی مهارت های لازم برای ایجاد رابطه جنسی را نمی داند، لازم است آنها را بیاموزد. زیرا بی توجهی به این مقوله بسیار مهمی می تواند عواقب ناگواری نظیر طلاق و جدایی و یا خیانت زن را رقم بزند.

    اشتیاق برای رابطه جنسی در زنان، در نتیجه احساسات و مشاهده علاقه به رابطه ی جنسی در شوهرشان ایجاد می شود و به وسیله ارائه توجه و مراقبت از جانب همسرشان، این اشتیاق به کمال خود می رسد. زنان بواسطه ی زن بودنشان می توانند این علاقه و اشتیاق را بارها و بارها و در فواصل زمانی متفاوت بطور کامل تجربه نمایند.

    اهمیت رابطه جنسی عالی برای مردان
    ” رابطه جنسی عالی ” مردان را از تمام محرومیت ها و ناکامی ها رها می کند و به آنها این فرصت را می دهد که شور عشق را در دلشان روشن کنند. همچنین رابطه جنسی عالی باعث می شود که مردان به زندگی مشترکشان متعهدتر شوند.

    خانم جوانی اظهار می داشت، شوهرش به او بی توجه شده و بیشتر اوقاتش را با دوستان خود در خارج از خانه می گذراند. وقتی به بررسی رابطه زناشویی او با همسرش پرداختم، متوجه شدم که او قادر نیست از رابطه جنسی برای جذب هرچه بیشتر همسرش استفاده کند. آن خانم مهارت های لازم برای انجام یک رابطه جنسی عالی را نمی دانست.

    متأسفانه در یک نگاه سطحی و نه چندان عمیق اینطور به نظر می رسد که مرد به دنبال دست یابی به اهداف و لذت شخصی خودش است ولی تلاش و غلبه مرد، زن را نیز به کمال می رساند.

    وقتی زن مهارت های علمی انجام یک رابطه جنسی عالی را بداند، مرد احساس می کند که مورد پذیرش و توجه قرار گرفته و عشق او درک شده است. اگرچه مرد به زودی از این مسافرت کوتاه به دنیای خودش باز می گردد، با این وجود در درون اعماق وجودش بصورتی ناخودآگاه ردپای حضور و وجود همسرش را احساس می کند.

    برخی از مردها این اشتیاق و تمایل به دوست داشتن و دوست داشته شدن را در خود پنهان می کنند ولی غالب مردها این تمایلات را ابراز کرده و بواسطه آن احساس خشنودی می نمایند.

    خانم جوان تصمیم گرفت با تغییر دیدگاههایش آموزش های لازم برای ایجاد یک رابطه جنسی عالی با همسر خود را بیاموزد. بعد از گذشت چند ماه او توانست همسرش را همانند روزهای اول زندگی مشترکشان جذب خود کند و اظهار می داشت که آقای مهدی آریافر، باید اعتراف کنم که اکنون همسرم را عاشق تر و دوست داشتنی تر از گذشته می بینم او رفتارش با من بسیار خوب شده و ترجیح می دهد بیشتر اوقاتش را بامن بگذارند.

پاسخی بگذارید

*