امروز : یکشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ می باشد.

تحریک جنسی

تحریک جنسی

تحریکات جنسی در خانم ها در مقایسه با آقایون  از هجوم کمتری برخورداره و باید با مرد همسان گردد.یعنی اینکه آقایون در این مواقع بسیار هیجانی هستند و خیلی زود به قله میرسند ، ولی خانم ها باید با تحریک و ماساژ جنسی به این قله برسند که اهمیت کار آقایون در همراه کردن همسرشون با خود در این رفتار جنسی رو دوچندان میکند.

حال خطاب من به مردان است . اگر میخواهید در حین امیزش جنسی ، هم خود لذت ببرید و هم زن را به اوج لذت برسانید ، باید این نکات ساده ولی در عین حال موثر را انجام دهید. که اگر چنین کنید ، هیچ زنی تاب مقاومت ندارد و خود و تن خود را کاملاً در اختیار شما گذاشته و تسلیم شما میشود .

تحریکات و شور جنسی زن به هیچ وجه شبیه به مرد  نیست . به همین دلیل غیرمنطقی است اگر مرد انتظار داشته باشید هر زمان که او تحریک شد ، زن هم به او پاسخ مثبت دهد و با او آمیزش کند .
البته زنان هم تا آنجا که می توانند  باید در زندگی جنسی خود با همسرشان انرژی لازم را بگذارند ، اما بااینحال باز هم ممکن است زمان هایی وجود داشته باشد که شما آمادگی رابطه  جنسی را داشته باشید در حالیکه همسرتان ندارد . این مسئله ای کاملاً نرمال و طبیعی است و باید آن را بپذیرید .
اما آغاز فرآیند تحریکات جنسی در یک زن زمانی شروع میشود که یا فردی اندام تناسلی و سینه هایی او را به طُرقِ مختلف تحریک بکند و یا اینکه احساس کند پوست بدنش با جریان نسیم هوا در نوازش است و یا لباسهایش با سینه یا اندام تناسلی وی در تماس و اصطکاک قرار بگیرند .
حال اگر اطمینان داشته باشید که همسرتان واقعاً دوستتان دارد و به شما توجه می کند ، با انجام اینکارها بهتر میتوانید او را ترغیب کرده و میل جنسی او را افزایش بدهید .
اگر زندگی جنسی شما دچار یکنواختی شده است. پس باید حق را به زوجین بدهیم که از این زندگی دلزده شوند.حتی مهیج ترین فرد در  رابطه جنسی هم اگر رابطه جنسی برایش تکرار مکررات شده باشد ، از آن دلزده خواهد شد. اگر این مورد را در رابطه جنسی خودتان با همسرتان هم مشاهده می کنید ، پس وقتش رسیده که کمی تنوع وارد این رابطه کنید . برای جلوگیری از یکنواختی جنسی ، باید کمی خلاق باشید .
چند ساعت قبل از آمیزش جنسی با زن ، گفتن و بر زبان آوردن ( یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی ، میتواند در شب هنگام به طوفانی  از شهوت تبدیل شود ، باور نمی کنید ، فردا صبح امتحان کنید ! )
نوازش :
بازی کردن با موهای زنان آرامش خوبی به آنها می دهد قرار گیری سر آنها روی سینه شما نیز بهترین حالت برای نوازش کردن موهای آنها می باشد. مردان نیز از بازی کردن با دستانشان لذت می برند . این نکته را در نظر داشته باشید ، در معاشقه سعی در تحریک کردن یکدیگر نداشته باشید . فقط به احساس دوست داشتن میان خود و عشقتان فکر کنید . زیاد از حد هم پیشروی نکنید . کلا ما ایرانی ها همه چیز را در این زمینه خراب می کنیم و در روابط خود حد تعادل را رعایت نمی کنیم .  اکثر مشکلات نیز از همین افراط و تفریط بوجود می آید . هر رفتاری جا و مکان خاص خود را دارد . اینو تو گوشتون فرو کنید فرق نمی کنه چه مرد  و چه زن ، پیش نوازی مهمترین بخش برای لذت بخش تر کردن رابطه جنسی است . و اهمیت زیادی دارد چون به هر دو طرف کمک میکند قبل از شروع رابطه جنسی به خوبی تحریک شوند . یادتان باشد خانم ها حداقل ۱۰ دقیقه عشقبازی لازم دارند تا بخوبی تحریک شوند . به همین علت پیش نوازی راه خیلی خوبی برای آقایان جهت طولانی تر کردن رابطه جنسی شان است. مردها باید به خانم ها اجازه دهند که در پیش نوازی به درجه ارگاسم برسند و بعد رابطه جنسی را شروع کنند تا هر دو نفر با هم ارضاء شوند .
به آرامی و با ملایمت عشق ورزی کنید . آتش شهوت را در زن به آرامی روشن کرده و آرام آرام این آتش را شعله ور کنید . تا این شعله های شهوت به مدت بیشتری زبانه بکشد . ( مردانی  که به سرعت می روند سراغ شورت خانمشان و بعد شورت خود و سپس عمل دخول را بدون هیچ مقدمه ای شروع می کنند و فوری و با عجله می خواهند کار را تمام کنند به این نکته دقت کنند که اگر شعله های جنسی خانمشان را به آرامی روشن کنند این شعله ها تا مدت بیشتری روشن خواهند ماند . )
 مردها در بستر با زن صحبتهای عاشقانه بکنند. و احساساتشان را با کلمات عاشقانه در حین سکس بیان کنند .
بوسیدن :
 لب گرفتن و لب دادن هم روشهای زیادی دارد گاز گرفتن لب البته با فشار کم حس خوبی را منتقل می کند مکیدن لبهای نیز در جای خود تاثیر زیادی دارد نوع دیگری از لب گرفتن که از زبان استفاده می شود مالیدن زبانهای یکدیگر به هم به صورت بیرونی و وارد کردن زبان به درون دهان دقت کنید این عمل با لب گرفتن تفاوت دارد و شاید نامزد شما این رفتار شما را نپذیرد.
بوسه به اندام و صورت زن واقعاً معجزه می کند . و آتش شهوت را در او شعله ور می کند . دهانش را ببوسید ، گردنش را بلیسید، او را برگردانید و زبانتان را روی ستون فقراتش بکشید – این کارها او را دیوانه خواهد کرد
مردها با چشمان خود به همسرشان نشان دهند که  او را دوست دارند و به او عشق می ورزند . حرکات چشم میتواند چرخه شهوت را در زن به اوج برساند.
مردها لباس های همسرشان را به آرامی در آوردند . اول روسری . پیراهن . شلوار . لباسهای زیر . کرست . شورت و… را به آرامی در بیاورید . نه اینکه تا آلتتان بلند می شود  فوری و با عجله شروع کنید به کندن لباسهای خانم تان . و یا اینکه توقع نداشته باشید که زن خودش رو لخت کنه و روی تخت آماده و منتظر خوابیده باشه ، تا شما بروید و شهوت خود را خاموش کنید . زنان در پروسه جنسی شان نیاز به آمادگی دارند و این کار میتواند یکی از آمادگی های لازم را به آنها بدهد .
لمس کردن و نوازش  در تحریک کردن همسرتان بسیار موثر است.
 و مهبل زن را آماده دخول و عملیات جنسی می کند .
نوازش و عشقبازی
امروزه از نظر علم روانشناسی اثبات شده که بوسیدن لبها تاثیر مثبت زیادی در افراد دارد این به علت رشته های عصبی موجود در پشت لبها می باشد بوسیدن هم روشهای خاص خود را دارد .
 مردهایی که با موهای همسرشان بازی می کنند در به اوج رساندن زن بسیار موفق هستند.
خانم ها عاشق مردهای مرتب و تمیز هستند .
  بدنتان را تمیز نگه دارید و اگر بدنتان بو می دهد حتماً از پودر یا اسپری استفاده کنید . قبل از رابطه جنسی یک دوش سریع بگیرید و هم بدنتان را خوب تمیز کنید . تمیزی بدن برای خانم اهمیت زیادی دارد و اگر بدنتان اینطور نباشد حتی ممکن است از رابطه جنسی کردن با شما خودداری کنند .
خانم ها دوست ندارند که مردها فقط به اندام تناسلی آنها توجه داشته باشند .
آقایون باید بدانند به جز اندام تناسلی ، بدن خانم ها قسمت های دیگری هم دارد که باید به آن توجه کنند. مثل سینه ها، باسن، گردن، ران ها، گوش ها و لب ها و سایر نقاطی که درکنار ناحیه تناسلی هستند باید توجه شود . شاید تعجب کنید وقتی بفهمید که خانم ها می توانند با تحریک سینه ها هم به ارگاسم برسند پس لطفاً به آنها هم توجه خاص داشته باشید . یادتان باشد با بدن او سخت و خشن برخورد نکنید ، نوازش ملایم هم او را تحریک خواهد کرد .
رابطه جنسی آخرین مرحله عشق بازی است .
 و فقط زمانی باید زمانی انجام دهید که می خواهید لذت را به اوج خود برسانید . انجام زود هنگام رابطه جنسی تناسلی ، تحریک خانم ها را کم می کند . همچنین می تواند برایشان دردناک باشد. یادتان باشد که باید قبل از شروع عمل جنسی اندام تناسلی خانم ها حسابی خیس شده باشد، و این مسئله فقط زمانی اتفاق می افتد که تحریک شده باشند . پس سعی کنید تحریکش کنید و به همه قسمت های بدنش لذت بدهید و وقتی در آخر آمادگی پیدا کرد خودش از شما خواهد خواست که عمل جنسی را آغاز کنید . پس یادتان باشد که عمل جنسی آخرین عمل شما باشد و زمانی انجام شود که زن آمادگی آن را پیدا کرده باشد.
عامل دیگری که می‌تواند بر لذت بخشی دخول تاثیر بگذارد و زن را تحریک کند ، ریتم حرکت آلت مرد در مهبل زن است. یک زن ممکن است تکانهای تند و طولانی مدت یا تکانهای تند و کوتاه مدت، یا تکانهای ملایم و طولانی مدت و یا تکانهای ملایم . کوتاه مدت را ترجیح بدهد . آن چیزی که او لذت می‌برد و دوست دارد ممکن است در هنگام برانگیختگی و نزدیکی او به ارگاسم تغییر کند . زن و شوهرها باید با همکاری هم ریتمی را که باعث لذت بردن زن در حین دخول می‌شود را مورد بررسی قرار دهند .
برای خیلی از خانم ها وقتی درمورد رابطه جنسی خیالبافی میکنند، می توانند از قدرت ذهنشان (خیالپردازی) برای تحریک شدن خود، هم فیزیکی و هم روحی ، استفاده کنند . این روش همچنین به خانم ها کمک می کند بفهمند که چه چیزهایی در محیطشان باعث تحریک آنها می شود (مثلاً داستان های رمانتیک و شهوانی، آهنگ های عشقی، فیلم های ویدئویی و…) و از این ابزارها قبل از رابطه جنسی برای تحریک بهتر خود استفاده کنند. این “شروع گرم” می تواند برای به راحت تر رسیدن به “پایانی شاد ” کمک کند) آرام باشید،خیلی از خانم ها برای اینکه بتوانند به لذت جنسی برسند، نیاز به برزخ و وقفه دارند. این به خاطر آن است که فشار احساسی بر واکنش جنسی اثر منفی دارد. پس قبل از یک رابطه جنسی، به موسیقی آرامش بخش گوش کنید، یک حمام داغ بگیرید، یک کتاب بخوانید یا هر کار دیگری که برای ریلکس کردن شما جوابگو است. ریلکس و آرام بودن به رسیدن به ارگاسم کمک شایانی می کند.
 
کارهایی مانند خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و …
می توانند برای آماده کردن جسمی و  رضایت زن  موثر باشند .
دائم  حالات و عکس العمل های تن و چهره شریک جنسی خود را در نظر داشته باشید و از او در مورد احساسش نسبت به موقعیت حاضر سوال کنید.
وقتی که برای وارد کردن آلت خود آماده شدید، یکبار دیگر ، از حواس خود کمک بگیرید و گرمائی که آلتتان در بدن او احساس می کند را درک کنید . و آرام آلت تان را داخل مهبل منتظر زن فرو کنید . یاد بگیرید که از احساس خود بهنگام آرام فرو کردن و بیرون کشیدن آلتتان لذت ببرید . وقتی دارید به صورت ر یتمیک عقب و جلو می روید ، به چشمهایش نگاه کنید ، ببوسیدش ، سینه هایش را بلیسید و بدنش را نوازش کنید . همیشه به تمام بدنش توجه داشته باشید .
 منبع: تریبون آزاد

بازدید:۸۸۳۶۶۵
رتبه مقاله درگوگل: 4.5-Stars

ارسال نظرات

۱۷ دیدگاه برای “تحریک جنسی”

 1. محمود گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من پسری ۲۹ ساله هستم و مجرد.من حساسیت خاصی به روسری های قشنگ دارم و باعث تحریکم میشن طوری که حتی علاقه دارم برم روسری فروشی و روسری بخرم.به نظر شما این طبیعیه که من همچین حس دارم؟؟؟

 2. امير گفت:

  سلام این حالت شما غیر طبیعیه.و شما در خودت حساسیت بیش از حد ایجاد کردید.من که میگم ذهن شما دچار شرطی شدن شده که میتونید به فکر نکردن به محرک همون روسری تا حد زیادی مشکل رو حل کنید

 3. mahtab گفت:

  salam.be nazare man in moshkele shoma ye moshkele ravaniye va shoma niyaz be moshavere jinsi darin

 4. سحرناز گفت:

  سلام من چند ماهه عقد کردم و یه مشکل دارم اینه که در اولین هم آغوشی با همسرم عیچ لذتی نبردم.قبل ازدواج هم با کسی رابطه ای نداشتم حالا قراره بعد از چند وقت ببینمش من از ****خیلی میترسم.به نظر شما من مشکل دارم؟؟؟؟

 5. شادي گفت:

  من فکر میکنم که شما دوستش ندارین.درسته یا اشتباه؟

 6. سحرناز گفت:

  نه اینکه نامزدمو دوس نداشته باشم من هیچ مردی رو دوست ندارم

 7. شادي گفت:

  عزیزم به یک روانشناس یا مشاوره مراجعه کنید مشکل شما حل خواهد شد

 8. كامران گفت:

  سلام پسر ۲۰ ساله ای هستم .خجالتی نیستم ولی خیلی حیا دارم تا حالا به دختری تو خیابون به چشم هوس نگاه نکردم.ولی دیگه نیاز جنسیم شدید شده و شرایط ازدواج هم ندارم..الان دوست دارم با یکی صیغه کنم و باهاش رابطه داشته باشم البته با رضایت طرفین و در حد معاشقه.به نظر شما چکار کنم؟؟؟

 9. ناشناس گفت:

  شاید مشکل شما به خاطر این باشه که زیادی به خودتون تلقین میکنید نمیتونید خودتون رو کنترل کنید

 10. محمد گفت:

  شما باید تفریحات سالم انجام بدین مثلأ بادوستاتون کوه برین ورزش کنید کتاب بخونید و تا میتونید از این جور مسائل دور باشید

 11. banafshe گفت:

  سلام همسرم من علاقه شدیدی به نافم داره و میگه هیچ قسمتی به این اندازه تحریکم نمیکنه.میخواستم بدونم برای شوهرم تحریک شدنم با دیدن ناف من طبیعیه؟؟؟چون تاحالا من همچین چیزی ندیده و نشنیده بودم

  • دکتر ژاله طاهری گفت:

   در مسایل زناشویی و جنسی ممکنه هر فرد به مواردی توجه کنه که برای اون تحریک کننده باشه … خب شوهر شما هم به این قسمت از بدن شما توجه داره و تحریک میشه و این چیز عجیبی نیست …

  • arash گفت:

   سلام منم خیلی از خودم تعجب میکردم که خیلی به ناف حساسم و فک میکردم که اینجوریم ولی طبیعیه بلخره هر کسی به ی چیزی حساسه حالا کسایی مث من و همسر شما به ناف حساسیم.واااای منم خیلی ناف دوس دارم

 12. آرش گفت:

  سلام و وقت بخیر..
  پسری ۲۵ ساله هستم..در اولین رابطه جنسیم اصلا آلتم حالت ایستاده به خودش نگرفت..و هرچه من و خانومم تلاش کردیم…نشد که نشد..لطفا خواهش میکنم کمکم کنید..

  • ◄Responder► گفت:

   • علت عضوی: یعنی فرآیند خاصی در بدن مرد سبب اختلال نعوظ شده است؛ به عنوان نمونه، بیماری قند یا دیابت می‌تواند سبب اختلال عروقی و در نتیجه، ناتوانی جنسی مردان شود. یکی از علل شایع اختلال نعوظ مردان، همین بیماری قند است.

   • علت عصبی: این گروه از اختلالات نعوظ در مردان که منشا عصبی دارند، در اصطلاح علمی، نوروژنیک نامیده می‌شوند؛ مانند فردی که دچار آسیب نخاعی (مثلا قطع نخاع) شده یا فردی که دچار بیماری ام‌اس است.

   • علت روانی: این گروه سوم از اختلالات نعوظ در مردان که منشا روانی دارند، در اصطلاح علمی، سایکوژنیک نامیده می‌شوند؛ مانند بیماری افسردگی که در این افراد، میزان شیوع اختلالات جنسی به‌طور قابل توجهی بیشتر از جمعیت عادی است.

   خود علل عضوی یا ارگانیک به ۲ دسته بزرگ تقسیم می‌شوند که عبارتند از:
   هورمونی (مانند افرادی که بیماری غدد درون‌ریز مثل تیرویید یا هیپوفیز دارند) و عروقی (مانند افرادی که دچار شکستگی لگن همراه با ضایعات عروقی می‌شوند یا افرادی که میزان چربی خون آنها خیلی بالاست). خلاصه، اختلالات جنسی انواع مختلفی دارند و بدون تشخیص دقیق، نباید فردی تحت درمان قرار گیرد و تشخیص دقیق نیز نیازمند استفاده صحیح و مناسب از اقدامات پاراکلینیک است.

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸

 13. اطهر گفت:

  با سلام خانم دکتر طاهری من خیلی دوست دارم مطالب جنسی رو بخونم و مجرد و دخترهستم ولی وقتی میخونم بدون هیچ حس خروج مایعی و سستی وقتی بلند میشم از روی صندلی احساس میکنم کمی خیس هستم فقط گاهی موقع خوندن مطالب تپش خیلی شدیدی رو در ناحیه رحمم دارم آیا بدون هیچ دست ورزی ممکن است دچار خودارضایی شده باشم با عین اینکه خیلی خیلی از آدمهایی که خودارضایی کردن میترسم.

  • ◄Responder► گفت:

   این ترشح در موقع تحریک طبیعیه و تحریک شما باعث بروز انقباض در ناحیه شکمی میشه و شما احساسی همچون تپش دارید
   به هر حال ادمهایی که خودارضایی میکنن ترسناک نیستن فقط روش دیگه ای بجز روش طبیعی و متعارف رو برای رسیدن به اوج لذت جنسی در پیش گرفتن

پاسخی بگذارید

*